Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija Smiltenes novadā

Foto: pixabay.com

No 7. līdz 17. jūnijam Smiltenes novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “ZAAO” organizē lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju. Tās mērķis ir atbalstīt iedzīvotājus savu īpašumu sakārtošanas darbos un samazināt nelegāli vidē nonākušo atkritumu daudzumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas ietvaros 15 Smiltenes novada vietās tiks izvietoti konteineri, kuros iedzīvotāji bez maksas varēs nodot mājsaimniecībā radītos lielgabarīta atkritumus – līdz 2 m3 no vienas mājsaimniecības. Ja persona vēlas nodot lielāku apjomu, tiek piemērota atsevišķa maksa pēc cenrāža.

Konteineri būs izvietoti: 15.jūnijā – Virešu pagastā, Sikšņu skolā, 16.jūnijā – Gaujienas pagastā, Robežniekos, 17.jūnijā – Trapenes pagastā, Vējiņos un 17.jūnijā – Apes pilsētā, Druvās, Apes pagastā (EKO laukumā, darba laiks no plkst. 14.00 līdz 18.00).

Lielgabarīta atkritumi ir mēbeles, matrači, paklāji, izjauktas elektrotehnikas ierīces, metāllūžņi, santehnika un citi sadzīves priekšmeti, ko izmēra un svara dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā. Šie atkritumu veidi akcijas ietvaros no iedzīvotājiem tiks pieņemti bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielgabarīta atkritumi nav sadzīves atkritumi, būvgruži, dažāda veida trauki ar šķidrumiem un pulverveida ķīmiskām vielām, kā arī šīferi un automašīnu riepas

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.