Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas Būvniecības Gada balvas – Alūksnes novada objektiem

Konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2019” apbalvošanas ceremonijā apbalvojumus saņēma divi aizvadītajā gadā Alūksnes novadā tapuši objekti. Informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Alūksnes novada pašvaldības un SIA “JM grupa” pārstāvji ar konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2019” saņemtajiem apbalvojumiem

162 pieteikumi, 10 nominācijas
Kopumā konkursam “Latvijas Būvniecības Gada balva” iesniegti 162 pieteikumi 10 nominācijās. Nominācijā “Publiskā ārtelpa” konkursa žūrijas komisija ar Atzinību novērtējusi pašapkalpošanās tūrisma informācijas punktus aizsargājamo ainavu apvidū “Veclaicene”.

Pašapkalpošanās tūrisma informācijas punkti ierīkoti Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā “Aizsargājamo ainavu apvidus “Veclaicene” infrastruktūras uzlabošana antropogēnās slodzes mazināšanai un pieejamības nodrošināšanai”. Projekta autors ir SIA “NAMS”, būvdarbus veica SIA “OZOLMĀJAS”, būvuzraudzību nodrošināja SIA “BBPV”, projektu vadīja Alūksnes novada pašvaldības projektu vadītāja Inese Zīmele-Jauniņa.

Pašapkalpošanās informācijas punkti izbūvēti stratēģiski nozīmīgās vietās aizsargājamo ainavu apvidū “Veclaicene” Kornetu centrā un stāvlaukumā pie A2 šosejas (Rīga-Sigulda-Veclaicene). Gan ēka, gan piegulošais labiekārtojums ir kā vienots apjoma komplekts, kas veidots, lai tas gan vizuāli, gan funkcionāli spētu darboties kā neatkarīgs estētisks vides objekts, kas to ļauj izvietot jebkurā vides raksturā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Pašapkalpošanās tūrisma informācijas punkti izbūvēti stratēģiski nozīmīgās vietās aizsargājamo ainavu apvidū “Veclaicene” Kornetu centrā un stāvlaukumā pie A2 šosejas (Rīga-Sigulda-Veclaicene)
Māra Šļivkas foto


Pieejams e-stends
Informācijas punktos iebūvēts e-info stends, kur pieejama aplikācija www.veclaicene.lv. Tūristi un garāmbraucēji var izmantot iespēju uzlādēt mobilo telefonu un iegūt interesējošo informāciju par apskates objektiem, nakšņošanas un atpūtas iespējām, kā arī par aizsargājamo ainavu apvidus “Veclaicene” teritorijā esošajiem mājražotājiem un to piedāvājumu. Pie sienas virs e-info stenda atrodas teritorijas 3D reljefa karte. Pašapkalpošanās informācijas punkti ir atvērti visu diennakti.

 Jāatgādina, ka aizsargājamo ainavu apvidus “Veclaicene” aizvadītajā gadā uzvarēja Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu EDEN (European Destinations of Excellence) nacionālajā konkursā “Veselības un labjūtes tūrisms 2019”.

Konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2019” Alūksnes novada pašvaldība saņēma arī apbalvojumu par pašvaldības ieguldījumu kvalitatīvas būvniecības veicināšanā. Abus pašvaldībai piešķirtos apbalvojumus saņēma Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada pašvaldība ir gandarīta par to, ka arī novada iedzīvotāji, uzņēmēji, namīpašnieki pret būvniecību attiecas ar atbildību un kvalitāti. To apliecina fakts, ka konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2019” nominācijā “Pārbūve” 3. vietu ieguva SIA “JM grupa” viesnīcas “Bahnhof hotel” ēkas pārbūve Jāņkalna ielā 51, Alūksnē (projekta izstrādātājs SIA “Karvas projekti”, būvnieks SIA “JM grupa”, būvuzraudzība Zoja Kazakova).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.