Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Lasītājs jautā: Kādēļ darba vakances sludinājumā norādītajiem kontaktiem neviens neatbild?

Kāds mūsu laikraksta lasītājs vērsās redakcijā ar lūgumu skaidrot, kādēļ uz laikrakstā publicētajā SIA “Nordic CLT” darba vakances sludinājumā norādītajiem kontaktiem neviens neatbild.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vispirms jau uz norādīto e-pasta adresi nosūtīju savu dzīves gājuma aprakstu. Tad, nesaņēmis nekādu atbildi, zvanīju uz norādīto tālruņa numuru. Pēc vairākiem mēģinājumiem man tomēr beidzot kāds atbildēja, atvainojās, ka nevar pašlaik runāt un solījās atzvanīt. Tomēr tā arī neviens neatzvanīja. Vēlos zināt, vai mana kandidatūra šai vakancei atbilst vai nē, lai varētu saprast, kā rīkoties tālāk – rēķināties ar iespēju strādāt šajā uzņēmumā vai izskatīt citas vakances. Varbūt esmu par vecu šim darbam?” saka alūksnietis, kurš redakcijai savu vārdu atklāja, bet laikraksta slejās nevēlējas izpaust.

SIA “Nordic CLT” mārketinga projektu koordinatore Kristīne Žuga laikrakstam stāsta, ka sazinājusies ar SIA “Nordic CLT” kontaktpersonu, kuras tālrunis minētajā darba sludinājumā norādīts, un šis cilvēks apgalvo, ka visiem zvanītājiem ir atbildēts. “Viņš arī nepiekrīt sūdzībai, ka rakstītājiem nav atbildēts e-pastā, tādēļ neko sīkāk paskaidrot nevaru,” saka K. Žuga. Taču uzņēmums pārstāve aicina potenciālajiem darba meklētājiem sūtīt savus dzīves aprakstus uz norādīto e-pasta adresi un pieteikties vakancei, jo šajā uzņēmumā nepieciešams ļoti daudz darbinieku. “Ja arī pašlaik vakances jau aizpildītas, iespējams, darbinieki būs nepieciešami turpmāk, tādēļ kandidāti tomēr aicināti zvanīt un interesēties,” saka K. Žuga un norāda, ka nekādi dzimuma vai vecuma ierobežojumi vakancēm minētajā uzņēmumā nepastāv un arī, kā to nosaka likums, nevar pastāvēt.

IETEIKUMS

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pieteikuma nosūtīšanas ir lietderīgi pārliecināties, vai tas ir saņemts. Ja pēc pieteikuma e-pasta nosūtīšanas 6 darba dienu laikā neesi saņēmis apstiprinājumu, nosūti e-pastu atkārtoti ar atsauci: “Ņemot vērā to, ka neesmu saņēmis apstiprinājumu, nosūtu pieteikumu atkārtoti .” Var arī droši piezvanīt iespējamajam darba devējam un apjautaties, vai konkrētais CV ir saņemts, vai ir radušies kādi jautājumi, kad varētu gaidīt uzaicinājumu uz pārrunām vai saņemt informāciju par turpmāko konkursa norisi.

Avots: Latvijas brīvo arodbiedrību savienība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.