Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Lasīšanas veicināšanas projekts aicina pieteikt akcijai literatūras skolotājus

Lasīšanas veicināšanas projekts “Bibliotēka” nācis klajā ar jaunu sabiedrisko iniciatīvu, kurā aicina literatūras cienītājus pastāstīt par saviem īpašajiem cilvēkiem – literatūras skolotājiem – kas palīdzējuši iemīlēt grāmatas. Lai iesaistītos akcijā, jāuzraksta stāts vai jāuzņem īss video par savu literatūras skolotāju vai citu personīgi nozīmīgu cilvēku, kurš akcijas dalībnieku “ievedis grāmatu pasaulē”, un līdz 28. februārim jānosūta tas projekta pārstāvjiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dažkārt, mēs dzirdam stāstus par cilvēkiem, kas bijuši nozīmīgi mūsu dzīvēs, un zinām, ka tiem, kuri sevī glabā mīlestību pret grāmatām, tie nereti ir literatūras skolotāji,” par jauno iniciatīvu stāsta projekta “Bibliotēka” idejas autore un iniciatore Jekaterina Belokoņa. “Vārds “skolotāji” šoreiz gan domāts plašākā nozīmē, jo par skolotāju cilvēka dzīvē var kļūt ne tikai padagogs, bet arī jebkurš cits, personīgi nozīmīgs cilvēks. Mēs projektā “Bibliotēka” vēlamies aprunāties ar dažiem šādiem cilvēkiem, kuri spējuši mīlestību pret grāmatām iedēstīt arī citos, tāpēc aicinām sabiedrību nākt mums palīgā tādus uzmeklēt.”

Lai pieteiktu savu literatūras skolotāju projekta “Bibliotēka” intervijai, ir jāizstāsta personīgs vēstījums par šī cilvēka nozīmi pieteikuma iesniedzēja attiecībās ar grāmatām šodien! Stāsts var tikt iesniegts gan rakstiskā, gan video formātā, sūtot to uz biblioteka@bib.eu līdz 28. feburārim. Sīkāka informācija akcijas nolikumā.

Trīs skolotājus, kuru pieteicēju stāsti visvairāk uzrunās projekta “Bibliotēka” pārstāvjus, tiks aicināti uz raidieraksta (podkāsta) sarunu. Savukārt katrs no pieteicējiem, kuru skolotājs tiks izvēlēts sarunai, saņems grāmatnīcu “Jānis Roze” dāvanu karti € 50 vērtībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.