Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

LAMPA tiešraidi varēs skatīties Alūksnes novada bibliotēkā

©JurisRoss

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, Sarunu festivāla LAMPA sarunas varēs piedzīvot tiešraidē 21 kopā skatīšanās vietā visā Latvijā, tajā skaitā – septiņās vietās Vidzemē. Astotais Sarunu festivāls LAMPA jau 1. un 2. jūlijā aicina runāt par svarīgo, neparasto un nepamanīto.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemē LAMPAS notikumus varēs piedzīvot Mazsalacas pilsētas bibliotēkā, Alūksnes novada bibliotēkā, Valmieras integrētajā bibliotēkā, Alojas kultūras namā, Gulbenes novada sociālās aprūpes centrā “Jaungulbenes Alejas”, Siguldas novada JIC “Mērķis” un Pededzes bibliotēkā.

Kopā skatīšanās vieta – tā ir publiska vai apmeklētājiem atvērta vieta jebkur Latvijā, kur iespējams sanākt kopā, kopā skatīties festivāla tiešraidi un veidot sarunu par LAMPAS piedāvātajām tēmām, iededzot LAMPU arī savā kopienā. Kopā skatīšanas vietas rīkotāji izvēlas savu tiešraižu programmu – ar to varēs iepazīties pirms festivāla tā mājaslapā, uzklikšķinot kartē uz sev interesējošās kopā skatīšanās vietas.  

“Iespēja piedzīvot LAMPAS notikumus attālināti, bet kopā, no ārēju apstākļu diktētas nepieciešamības ir kļuvusi par iemīļotu tradīciju, ik gadu kopā skatīšanās vietās pulcējot simtiem interesentu. Kā ierasts, kopā skatīšanās vietu pieteikšanā aktīvi iesaistās bibliotēkas – šogad trešā daļa no visām kopā skatīšanās vietām, bet īpaši aktīvi šoreiz ir arī mākslas, kultūras un tūrisma centri, un kartē parādās arī jaunas kultūrtelpas, par ko mums ir īpašs prieks,” stāsta Ieva Morica, Sarunu festivāla LAMPA direktore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAMPAS kopā skatīšanās vietas apmeklējums ir bez maksas – vien jāatrod sev tuvākā vai varbūt arī attālāka vieta.

Šogad Sarunu festivālā LAMPA būs vairāk nekā 250 pasākumu, kuru uzmanības lokā – sabiedrībai aktuālas tēmas par praktiskiem un filosofiskiem individuāli un valstiski svarīgiem jautājumiem, sākot no gatavības krīzē un izvēlēm vēlēšanās līdz samuraju mācībām un cieņai pret savu organismu. Festivāls, tai skaitā kopā skatīšanās vietas, kā vienmēr būs pieejams bez maksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.