Reklāma

Konkurss izrādei “Mūsējās” noslēdzies

Portāls www.aluksniesiem.lv sadarbībā ar Alūksnes Kultūras centru bija radis iespēju saviem lasītājiem piedāvāt konkursu, kur, pareizi atbildot uz trīs jautājumiem, bija iespēja iegūt divas biļetes uz viesizrādi.

Pareizi atbildējāt, ja rakstījāt, ka izrādes režisors ir Intars Rešetins, Kristīnes Nevarauskas tēlu izrādē sauc Magalī un pirmizrāde notika 2017. gada 2. aprīlī.

Paldies visiem, kuri piedalījās konkursā, bet veiksme šoreiz uzsmaidīja Maijai Meisnerei, kura iegūst divas ieejas biļetes uz izrādi. Apsveicam un novēlam jauku vakaru, baudot teātra izrādi!

SVARĪGI!

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda “Covid – 19” sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tajā skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret “Covid – 19” vai pārslimojis “Covid – 19” pēdējo 6 mēnešu laikā.

___________________________________________________________________________________________

Dailes teātris 12. decembrī pulksten 17.00 Alūksnes Kultūras centrā aicina uz viesizrādi “Mūsējās”. Tā ir “nopietna komēdija” par trīs draugiem, kuriem ikdienišķs vakars kļūst par izaicinājumu viņu draudzībai.

Lomās Lauris Subatnieks, Aldis Siliņš un Gints Grāvelis, piedalās Inita Sondore, Ērika Eglija un Kristīne Nevarauska.

Draugs taču ir tas, kuram var piezvanīt nakts vidū, pateikt: “Es izdarīju noziegumu!”, un viņš piedāvāsies palīdzēt aprakt līķi. Makss, Pols un Simons ir draugi jau daudzus gadus. Šis ir parasts vakars, viņi ir nodomājuši iedzert un uzspēlēt kārtis. Katram no viņiem attiecībās ar sievietēm ir kādas problēmas, bet nekas īpašs. Taču, kad ierodas Simons, kļūst skaidrs, ka šoreiz tiešām kaut kas ir noticis. Bet viņi ir draugi. Ir jāatrod kāda izeja.

Portāls www.aluksniesiem.lv sadarbībā ar Alūksnes Kultūras centru radis iespēju saviem lasītājiem piedāvāt konkursu, kur, pareizi atbildot uz trīs jautājumiem, ir iespēja iegūt divas biļetes uz viesizrādi.

Konkursa jautājumi
1.Kurš ir izrādes režisors?
2.Kā sauc Kristīnes Nevarauskas izrādē atainoto tēlu?
3.Kurā datumā notika “Mūsējās” pirmizrāde?
Atbildes, norādot savu tālruņa numuru, iesūtīt līdz 9. decembrim uz e – pastu: info@aluksniesiem.lv ar norādi “Konkursam”.

SVARĪGI!
Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda “Covid – 19” sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tajā skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret “Covid – 19” vai pārslimojis “Covid – 19” pēdējo 6 mēnešu laikā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.