Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kārļa iela lietavās grūti izbrienama

Pagājušajā nedēļā, kad Alūksnē bija vērojamas rudens lietavas, redakcijā vērsās Kārļa ielas iedzīvotāji un lūdza laikrakstā skaidrot, kad beidzot lietus laikā arī viņi pa savu ielu varēs normāli pārvietoties kājām, kad pašvaldība to sakārtos, lai uz braucamās daļas nekrājas lietus ūdens.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptuveni pirms diviem gadiem šajā ielā ierīkotas inženierkomunikācijas – centralizētā ūdens un kanalizācijas vadi. Pēc tam iela sakārtota, uzberot grants segumu. “Jau pagājušajā gadā lietus laikā cīnījāmies ar neizbrienamo ielu. Šogad tas pats turpinās. Ejot pa to, kājas grimst, segums kļūst mīksts, neizbrienams,” saka Kārļa ielas māju iedzīvotāji.

Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektors Ingus Berkulis, jautāts par minēto problēmu, atzīst, ka tā pašvaldībā ir zināma. “Pašvaldības aģentūra “Spodra” ielu jau vairākkārt labojusi, tomēr problēma ir tā, ka šajā ielā pēc inženierkomunikāciju ierīkošanas nav atjaunota lietus notekūdeņu novadīšanas sistēma. Lietus ūdens arī no mājām notek uz ielas, veidojot dubļu vannas. “Spodra” tuvākajā laikā atkal apsekos ielu, lai novērtētu iespējamos pielabošanas darbus. Kārļa iela ir iekļauta pašvaldības grants seguma ielu atjaunošanas programmā, diemžēl konkrētu laiku, kurā gadā tas notiks, pateikt nevaru,” atbild I. Berkulis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.