Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Karjeras atbalsta balva – Dacei Alksnei

Nacionālās karjeras atbalsta konferences laikā paziņoti Karjeras atbalsta balvas 2022 laureāti. Par izcilu veikumu karjeras informācijas aktivitāšu īstenošanā balvu saņēma arīAlūksnes novada vidusskolas pedagoģe karjeras konsultanteDace Alksne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šogad Karjeras atbalsta balvu pasniedzam jau ceturto reizi, un tā kļuvusi par tradīciju un veidu, kā izteikt atzinību karjeras atbalsta jomas profesionāļiem par paveikto darbu, neatlaidīgo atbalstu un degsmi, palīdzot jauniešiem un visdažādākā gadagājuma cilvēkiem realizēt savu profesionālās karjeras potenciālu,” pauž Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) direktore Dita Traidās.

Šoreiz apbalvošanas ceremonija norisinājās Jelgavas pilī, Nacionālās karjeras atbalsta konferences laikā, ko organizē VIAA administrētā programma Euroguidance sadarbībā ar Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociāciju un Latvijas Lauksaimniecības universitāti.

Karjeras atbalsta balvu VIAA organizē, lai izteiktu atzinību karjeras attīstības atbalsta jomā iesaistītām personām par izcilu veikumu un sasniegumiem karjeras attīstības atbalsta sistēmas īstenošanā 2021./2022. mācību gadā vai 2021. kalendārajā gadā. Pretendentu veikumu vērtēja VIAA un Karjeras attīstības atbalsta sistēmas sadarbības padomes apstiprināti eksperti. Atbalstu iniciatīvai sniedz Eiropas Komisijas Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance programma, kurai šogad aprit 30 gadi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.