Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunā formāta “Maxima” arī Alūksnē

7

Jau no pagājušā gada “Maxima Latvija” savā veikalu tīklā visā Latvijā ievieš jaunu veikala formātu konceptu “Mans veikals”. Turpinot attīstīt un pielāgot “Maxima” veikalus vienotajam konceptam, arī veikals Alūksnē, Pils ielā 9B piedzīvos pārmaiņas. Veikalu plānots aizvērt 19. martā, lai jau 23. martā tas vērtu durvis saviem klientiem jaunā izskatā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šajās četrās dienās veikala darbinieki piedalīsies veikala pārveidē, rūpējoties par to, lai, sagaidot klientus atvēršanas dienā, veikala telpas būtu pārskatāmas, skaisti sakārtotas un preces izvietotas tām paredzētajās vietās. Tāpat pārveides dienas ļaus darbiniekiem aprast ar jauno izkārtojumu, lai jautājumu gadījumā varētu palīdzēt iemīļotās ikdienas preces atrast arī klientiem,” skaidro “Maxima Latvija” pārstāve Laura Bagātā.

Jaunā koncepta veikals būs pielāgots apmeklētāju ērtībām, paredzot arī plašākas veikala telpas un intuitīvāku izkārtojumu. Veikalu tirdzniecības zālēs ieviesīs dabai draudzīgus tehniskos risinājumus, piemēram, apgaismojumu nomainot uz LED, būs jauns un modernizēts aprīkojumi un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Mainīsies arī preču izvietojums, lai būtu saprotamāk un vieglāk pārskatāms. “Gaidāmi arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi,” teic L. Bagātā un sola, ka esošo sortimentu pielāgos tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk.

Arī veikals “Forevers”, kad atrodas turpat, Pils ielā 9B, publiskojis informāciju, ka būs slēgs uz rekonstrukcijas laiku, lai jau 1. aprīlī vērtu durvis jaunā izskatā. Par pārējiem veikaliem, kas atrodas tirdzniecības centrā, laikraksta rīcībā informācijas nav.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.