Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Izsludina konkursu Kultūras projektu realizēšanai 

Alūksnes novada Kultūras centrs izsludina konkursu Kultūras projektu realizēšanai ar mērķi iesaistīt sabiedrību daudzveidīgas kultūras pieejamības nodrošināšanai, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Melzoba .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa realizācijas uzdevumi ir nodrošināt Alūksnes novada kultūrtelpu ar kvalitatīvām kultūras aktivitātēm, tā veicinot jaunradi un radošumu un inovatīvas, aktuālas kultūras attīstību Alūksnes novadā.

Konkursa īstenošanas laiks ir no 2023. gada 1. jūlija līdz 31. decembrim, izņemot laiku no 3. augusta līdz 6. augustam

Lai piedalītos konkursā, pretendentam jābūt ar pieejamiem resursiem, pieredzi un kompetenci, kas apliecina spēju realizēt šādu projektu. Projekta aktivitāšu īstenošanas vieta ir Alūksnes novada teritorija. Dalībai konkursā netiek atbalstītas pašvaldības kultūras institūcijas un iestādes, aģentūras, kapitālsabiedrības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai piedalītos konkursā, pretendentam līdz 2023. gada 2. jūnijam (ieskaitot) ir jāiesniedz elektronisks pieteikums e-pastā: kulturascentrs@aluksne.lv parakstīts ar drošu elektronisko parakstu. 

Konkursa nolikums, detalizētāka informācija un pieteikuma veidlapa pieejama Alūksnes novada pašvaldības tīmekļvietnē www.Aluksne.lv sadaļā Pašvaldība/Konkursi.

Pieejamais finansējums konkursam 2023. gadā ir 8 000 EUR. Piešķirtā līdzfinansējuma apjoms vienam projektam nav lielāks par 2 000 EUR. Paredzētos līdzekļus konkursa realizēšanai piešķir konkursa kārtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noslēdzoties konkursam, Alūksnes novada Kultūras centrs e-pastā informēs projekta pieteicējus par konkursa rezultātiem. Finansēto projektu sarakstu publicēs Alūksnes novada pašvaldības informatīvajā izdevumā „Alūksnes novada vēstis”, kā arī Alūksnes novada pašvaldības tīmekļvietnē www.aluksne.lv, kā arī Alūksnes novada Kultūras centra sociālo mediju kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.