Reklāma

Izbūvē nojumes autoostas teritorijā

Foto: Alūksnes novads Facebook.com

Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektora pienākumu izpildītājs Ingus Berkulis un pašvaldības aģentūras “Spodra” direktors Jānis Pūpols pagājušajā nedēļā apsekoja pašreizējo SIA “Alūksnes autoosta” teritoriju un piedāvāja sniegt palīdzību, lai uzlabotu apstākļus pasažieriem, kam jāuzkavējas autoostas teritorijā, gaidot autobusu, vēstīts Alūksnes novads Facebook.com lapā.

PA “Spodra” darbinieki ir izbūvējuši nojumītes virs soliem, kas izvietoti starp kases vagoniņu un uzgaidāmo vagoniņu pasažieriem, kur patverties no lietus. Pie publiskās tualetes ēkas sienas zem jumta novietots papildu soliņš. Alūksnes novada pašvaldība ir arī sazinājusies ar Vidzemes plānošanas reģionu, kas ir atbildīgs par sabiedrisko transportu reģionā, un noskaidrojusi, ka Autotransporta direkcija, kas veic kontroli par autoostu darbību, ir saskaņojusi SIA “Alūksnes autoosta” pašreizējo pagaidu risinājumu, kamēr notiek būvdarbi.

Ņemot vērā to, ka pašreiz autoostas teritorija ir ierobežota un lielajiem starppilsētu autobusiem ir grūtāk izlaist un uzņemt pasažierus, pašvaldība arī ir piedāvājusi Autotransporta direkcijai nepieciešamības gadījumā ierādīt citu vietu pilsētas centrā netālu no autoostas starppilsētu autobusiem pasažieru izlaišanai un uzņemšanai. Pašlaik atbilde vēl nav saņemta.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.