Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iespēja pateikt paldies

Norit pieteikšanās Alūksnes Bērnu un jauniešu centra izsludinātajam konkursam “Alūksnes novada Jauniešu Gada balva 2022 / 2023”. Tajā godinās jauniešus šādās kategorijās: “Gada jauniešu komanda”; “Gada brīvprātīgais jaunietis”; “Gada notikums”; “Gada jaunietis – iedvesma”; “Gada jaunietis skolā”; “Gada jaunietis sportā”; “Gada jaunietis mākslā un tehnoloģijā”; “Gada jauniešu balsts”; “Gada jaunietis “PaGalmā””.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Var kļūt ikviens

Alūksnes Bērnu un jauniešu centra (ABJC) jaunatnes lietu darba speciālists Ainārs Cekuls informē, ka šādā formātā pasākums noritēs pirmo reizi, jo iepriekšējos gados notikusi brīvprātīgo jauniešu godināšana. “Galvenā atšķirība novērojama formātā. Brīvprātīgo godināšanas pasākumā piedalās tikai tie jaunieši, kuri reģistrēti brīvprātīgā darba sistēmā un noslēguši līgumu par brīvprātīgā darba veikšanu, taču šajā gadījumā – kandidāti ir arī tie, kuri sistēmā nav reģistrēti. Ja brīvprātīgo godināšanā apliecinājumus saņēma vietējā brīvprātīgā darba veicēji, kas visa gada garumā veikuši darbus dažādās iestādēs un organizācijās, uzkrādami nostrādātās stundas darbu grāmatiņā, tad Jauniešu Gada balvā par nominantu var kļūt ikviens Alūksnes novada jaunietis, kurš atbilst titulam, kā arī – jaunieti var pieteikt ikviena persona, nodrošinot plašāku sasniedzamo auditoriju,” uzsver A. Cekuls.

Ieraudzīt talantīgos

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš atzīst, ka ar šāda konkursa palīdzību var pamanīt un godināt ne tikai brīvprātīgos, kuri darbojas organizācijās, bet arī tos, kuri pilnveido savus talantus. “Kādu, kurš ir aktīvs savas skolas pašpārvaldē un piedalās skolas dzīves popularizēšanā, kādu, kurš ar saviem sasniegumiem pārsteidz un iedvesmo citus jauniešus un sabiedrību. Godinot tikai brīvprātīgā darba veicējus, no redzes loka izzūd tieši šie jaunieši, kuri ir tik pat svarīgi mūsu vidū. Teiksim – kāds jaunietis pavasarī vai rudenī palīdz saskaldīt un sakraut malku, regulāri notīrīt kaimiņu sētā sniegu, vai ar savu degsmi izveidojis jauniešu grupu, kas otrdienas pēcpusdienā kopā dodas sportot, vai gadu gaitā kāds pasākums, ko veido jaunieši, kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu. Šī būs lieliska iespēja pateikt “Paldies” tieši viņiem,” teic A. Cekuls.

KUR PIETEIKT?

Nominācijām jauniešus var pieteikt, apmeklējot interneta saiti “ej.uz/ANJGB”. Anketas var aizpildīt līdz 18. oktobrim, un pasākums “Alūksnes novada Jauniešu Gada balva 2022/2023” noritēs 16. oktobrī Alūksnes Kultūras centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk informācijas: ABJC Dārza iela 8a , e-pasta adrese abjc@aluksne.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.