Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotājus Torņa ielā 15 aptaujās vēlreiz

Foto: Loreta Jargane / Torņa iela 15

Pamatojoties uz Torņa ielas 15 mājas iedzīvotāju iniciatīvu, 25. novembrī sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami” ir uzsākusi otro aptauju par Torņa ielas 15 ēkas 5. kāpņu telpas atjaunošanai nepieciešamo aizdevumu, lai veiktu remontdarbus kopīpašuma daļā un atjaunotu konstrukcijas un inženiertīklus līdz dzīvokļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānotie nosacījumi:
Aizdevuma summa 193076,22 EUR;
Aizdevuma termiņš 15 gadi;
Maksājums saistību dzēšanai 0,40 EUR/mēnesī par 1m2;Plānotā apsaimniekošanas maksa 2022. gadam 0,60 EUR/mēnesī par 1m2.

Iedzīvotāji aicināti līdz 17. decembrim rūpīgi iepazīties ar lēmumu un rakstveidā: Nobalsot “par” vai “pret” lēmumā norādītajiem jautājumiem;
Aizpildīt informāciju par dzīvokļa īpašnieku.
Balsojumi jānodod katrā kāpņu telpā izvietotajā pastkastē! Jautājumu vai neskaidrību gadījumā griezties SIA “Alūksnes nami”, zvanot pa tālruni 64321456 vai rakstot info@aluksnesnami.lv, kā arī pie Torņa ielas 15 iedzīvotājas Ņinas Razmislovas, tālrunis 28451455.

Zināms, ka jau šī gada 30. septembrī noslēdzās SIA “Alūksnes nami” veiktā mājas Torņa ielā 15, Alūksnē iedzīvotāju aptauja par ēkas piektās kāpņu telpas atjaunošanai nepieciešamo aizdevumu remontdarbiem kopīpašuma daļā un konstrukcijas un inženiertīklu atjaunošanu līdz dzīvokļiem. Diemžēl lēmums par remontu nav pieņemts.

No 75 dzīvokļu īpašniekiem norādītajā termiņā iesniegtas 45 aizpildītas (vai daļēji aizpildītas) aptaujas, kur saņemti 29 balsojumi “par”, “pret” – astoņi balsojumi, bet astoņi balsojumi atzīti par nederīgiem. Secināms, ka kopumā “par” nobalsojuši 29 dzīvokļu īpašnieki, bet “pret” 46 ( tai skaitā tie, kuri nepiedalījās balsojumā).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz ar to lēmums par daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas Torņa ielā 15, Alūksnē, Alūksnes novadā piektās kāpņu telpas atjaunošanu (1. kārta) īstenošanu nav pieņemts.

2016.gada 3.septembra vakarā daudzdzīvokļu ēkā Alūksnē, Torņa ielā 15, notika propāna gāzes sprādziens, pēc kura no vienas mājas daļas tika evakuēti 15 dzīvokļu iemītnieki. Sprādzienā cieta viens cilvēks. Ēkā kopumā ir 75 dzīvokļi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.