Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji aicināti izteikt viedokli par Alūksnes novada simboliku

Līdz 28. novembrim iedzīvotāji var izteikt viedokli par sagatavoto Alūksnes novada pašvaldības domes saistošo noteikumu projektu “Par Alūksnes novada simboliku”, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saistošie noteikumi nosaka novada un tā teritoriālā iedalījuma vienību simboliku, tās lietošanas, izgatavošanas un izmantošanas kārtību. Šobrīd novada simbolika ir novada, pilsētas un Ilzenes pagasta ģerboņi un novada, pilsētas un Ilzenes pagasta karogi.

Saistošo noteikumu projekts sagatavots apstiprināšanai jaunā redakcijā, ņemot vērā Pašvaldību likuma normu izvērtēt uz iepriekšējā likuma pamata izdoto saistošo noteikumu atbilstību pašreizējam likumam un izdot jaunus saistošos noteikumus. Jaunais noteikumu projekts aizstās pašvaldības domes 2014. gadā izdotos saistošos noteikumus.

Dokumenta mērķis ir nostiprināt Alūksnes novada simboliku, lai nodrošinātu  tās korektu lietojumu, veicinātu vienotu identitātes izpratni un sekmētu novada iedzīvotāju piederības sajūtu. Saistošajos noteikumos tiek iekļauts jauns simbolikas veids – Ilzenes pagasta karogs un saskaņā ar Heraldikas komisijas apstiprināto un šī gada septembrī Valsts prezidenta parakstīto Alūksnes pilsētas ģerboņa aprakstu, ģerboņa vairoga krāsa noteikta sarkana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar saistošo noteikumu projektu var iepazīties pašvaldības tīmekļvietnes www.aluksne.lv sadaļā Sabiedrība/Sabiedrības līdzdalība/Viedokļa izteikšana par saistošo noteikumu projektiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.