Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Grūtības draudzīgi sadalīt teritoriju

Vairāki Alūksnes iedzīvotāji joprojām ir neapmierināti ar situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar iedzīvotāju kustības pārvietošanās izmaiņām Pilssalas teritorijā. Sadalījums, pa kuru celiņu var pārvietoties cilvēki, bet, pa kuru riteņbraucēji, īstenībā nemaz “nestrādā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kāds alūksnietis vērsās “Alūksnes un Malienas Ziņu” redakcijā ar sašutumu, ka Pilssalā viņu gandrīz notriecis elektroskūteris. “Man nav problēmu, ka Pilssalā ir tik dzīva satiksme, bet, ja reiz saliek ceļazīmes, tad jākontrolē to ievērošana, pie tam, tās ir aplami saliktas. Tās varēja arī nelikt, jo tad cilvēki rēķināsies, ka jābūt uzmanīgiem. Taču, ja tās ir, bet tās neievēro, tad tas ir bezjēdzīgi,” uzskata vīrietis.

Alūksnes novada pašvaldības policijas priekšnieks Ardis Tomsons informē, ka Pilssalas teritorijā satiksmi regulē ar ceļa zīmēm, kas izvietotas, pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumiem Nr. 279 “Ceļu satiksmes noteikumi”. Ceļa zīmju ievērošana ir obligāta visiem. Uzturoties Pilssalā, ikvienam jāņem vērā, ka šajā teritorijā ir ierobežota satiksme, tomēr tā ir iespējama, tātad arī gājējiem jāpārvietojas, ievērojot satiksmes noteikumus. Ceļu satiksmi Pilssalas teritorijā kontrolē gan ar videokamerām, gan policijas patruļu veidā, tomēr tas nenozīmē, ka uz vietas nepārtraukti atrodas policija. “Aicinām visus satiksmes dalībniekus Pilssalas teritorijā ar izpratni un iecietību izturēties citam pret citu un ievērot izvietotās ceļa zīmes,” pauž A.Tomsons.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.