Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ģimnāzijai jauni būvdarbu veicēji

Foto: Aivita Lizdika

29. septembrī notikušajā Alūksnes novada domes ārkārtas sēdē pieņemts lēmums veikt grozījumus lēmumā par projekta “Alūksnes novada vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana” īstenošanu.
Grozījumi minētajā lēmumā saistīti ar nepieciešamo finansējumu skolas ēkā uzsākto būvdarbu pabeigšanai.
Kā pašvaldība jau informējusi 26. jūlijā, tā ir pārtraukusi noslēgto līgumu par Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas ēkas 7.-9. klašu korpusa 1. kārtas pārbūvi ar SIA “BAZALTS”.

Līgums tika pārtraukts uzņēmēja saistību nepildīšanas dēļ, kas apdraudēja vai padarīja neiespējamu līguma izpildi, kā arī uzņēmējam ir uzsākts tiesiskās aizsardzības process. Lai skolas ēkā uzsāktos remontdarbus pabeigtu, tika izsludināta jauna iepirkuma procedūra būvniecības pabeigšanai.

Kā vēsta Alūksnes novada pašvaldība, atklātajam konkursam saņemti divi pretendentu piedāvājumi un par iepirkuma uzvarētāju atzīts SIA “RERE MEISTARI”, kura piedāvājums ir saimnieciski izdevīgākais ar zemāko cenu. Pamatojoties uz pretendenta iesniegto piedāvājumu, kas atbilst esošajai tirgus situācijai, projekta pilnīgai realizācijai nepieciešams papildu finansējums – 930 tūkstoši eiro. Būvniecības pabeigšana ietver līdz šim ēkā veikto būvdarbu izpēti, novērtēšanu un būvprojekta izmaiņu vai precizējumu izstrādi, būvdarbu pabeigšanu un to autoruzraudzību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Sadārdzinājums par 930 tūkstošiem eiro, jau pie esošajām izmaksām??? Kas tā Ģimnāzija par melno caurumu tāda ir??? Ja atmiņa neviļ Alūksnes novada vidusskola saņēma 800 tūkstošus eur šī projekta ietvaros un salīdziniet kāda skola ir tagad!? Vai pašai Alūksnei pilnīgi nav kauna vairs? Cik tajā Ģimnāzijā jau ir iegrūsts miljonu, vai kopā ar visu šo jau nesanāk kādi 5 milj. eur? Kauns pat kādu paziņu vest uz ģimnāziju vai tās tuvumā, kad pasaki kādas summas tur grozās! KAUNS!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.