Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Gaida konstruktīvus priekšlikumus

Foto: pixabay.com

Alūksnes novada domes vadība uz tikšanos aicināja vietējo presi, lai pastāstītu par darbiem, kas vēl decembrī apstiprināti novada domes sēdē, kā arī ieskicētu tuvākās nākotnes plānus, pie kuru īstenošanas ķersies tūlīt pēc Jaunā gada sagaidīšanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kopš 2009. gada strādāju novada pašvaldībā un, manuprāt, šis ir veiksmīgākais domes vadības salikums, pārstāvot vairākas partijas. Tas gan nenozīmē, ka mums viss veicas gludi un visas durvis ministrijās ir atvērtas. Savu viedokli ir jāprot pierādīt, ieinteresēt, pārliecināt. Ievērojamu atbalstu Alūksnes novada dome ir saņēmusi tieši no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas,” sacīja domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers. “Ministrijā atzīst, ka alūksniešiem vienmēr ir izstrādāti kvalitatīvi, augstas gatavības projekti, tādēļ sarunas ir konstruktīvas,” piebilda domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Sadovņikovs.

Atzinīgus vārdus par izstrādātajiem projektiem domes vadība saņēmusi arī Valsts vides dienestā. “Vispirms strādājam, lai attīstītu veiksmīgu ideju, un tad tās realizācijai “meklējam” naudu nevis otrādi. Nākotnē būs jārealizē arī tā saucamie “zaļā kursa” projekti, kuriem Eiropas Savienība Latvijai piešķirs patiešām lielus finanšu līdzekļus. Tad būs jābūt ļoti radošiem, lai šo naudu lietderīgi spētu izmantot pašvaldības primārajām vajadzībām,” saka Dz. Adlers un par ieguldīto līdzšinējo darbu projektu izstrādē teic lielu paldies Plānošanas un attīstības nodaļas darbiniekiem.

Tāpat veiksmīga sadarbība pašvaldībai izveidojusies ar Aizsardzības ministriju, kura finansiāli atbalsta pilsētas ielu remontdarbus NBS Kājnieku skolas apkārtnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Protams, arī mūsu darbā ir savas veiksmes un neveiksmes, bet ļoti vēlētos, ka kritizētāji ne tikai norādītu uz neizdarībām pašvaldībā, bet arī sniegtu konstruktīvus priekšlikumus, kā rīkoties pareizāk, labāk, savādāk,” sacīja domes priekšsēdētāja vietnieks Druvis Tomsons.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.