Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Atvadās no vecā skolas angāra

Vakar Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (ABJSS) audzēkņi simboliski atvadījās no vecās sporta skolas ēkas jeb tā sauktā angāra. No 6. jūnija tai jābūt atbrīvotai, lai būvnieki varētu uzsākt ēkas nojaukšanas darbus. Pirms tas notiks – garāmgājējus priecēs audzēkņu radītie atvadu “grafiti” uz ēkas sienām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicas par piedzīvoto

“Svinīgi atvadījāmies no sporta skolas ēkas, kur esam pavadījuši tik daudz laika, kur sportojušas vairākas paaudzes. Teicām mūsu angāram paldies par šeit piedzīvoto. Tik daudzi čempioni te kaldinājuši savas medaļas un panākumus! Atcerējāmies, kas vien te nav noticis – gan vieglatlētikas treniņi un sacensības, gan spraigas basketbola, volejbola un galda tenisa spēles, gan hip-hopa nodarbības, gan florbols, gan donori te asinis nodevuši, gan grandiozs frizieršovs te bijis. Administrācijas pusē pat viesnīcas istabiņas un trenažieru zālīte, pat Izglītības nodaļa atradusies un sazin kas vēl! It kā ēkas mūžs nav nemaz tik garš – 35 gadi, bet bagāts un raibs,” stāsta stāsta ABJSS direktore Līga Tomsone.

Arī šajā dienā audzēkņi kopīgi pasportojuši, uzspēlējuši tautas bumbu, organizējuši džudo paraugdemonstrējumus un dalījušies atmiņās par angārā piedzīvoto.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Noslēgumā palaidām melnus balonus ar baltām lentēm, kas reizē simbolizē skumjas, ka šī vieta jāpamet un baltu cerību par jaunu sākumu jaunajā Izglītības un sporta centrā, kas top,” stāsta ABJSS direktore Līga Tomsone.

Atvadu zīmējumi ar krāsu baloniņiem

Audzēkņus gaidījis arī pārsteigums. “Sagādājām krāsu baloniņus un ļāvām bērniem radoši izpausties uz ēkas fasādes, veltot atvadu vārdus un “grafiti” zīmējumus savai vecajai sporta skolai. Šoreiz viņi legāli varēja darīt to, kas parasti nav atļauts – apkrāsot ēkas sienas, un visi šo iespēju prieku izmantoja. Angāra bēdīgo izskatu audzēkņu zīmējumi tikai uzlaboja,” pajoko skolas direktore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kaut arī sporta skolas ēka ir veca un katastrofālā stāvoklī, L. Tomsone neslēpj, ka šajā dienā jūtas nostalģiski un mazliet skumji, taču viņu un audzēkņus priecē gaidāmie Jurģi. Solis tuvāk mērķim ir nupat 1. jūnijā nosvinētie spāru svētki jaunajam sporta centram.

Direktore atklāj, ka sporta skolas inventārs jau no ēkas aizvākts, un, ja viss ritēs pēc sākotnējā plāna, 6. jūnijā ēka tiek nodota būvnieku rīcībā nojaukšanas darbu uzsākšanai.

Paldies Līgai Tomsonei un aculieciniekam, kas iemūžināja audzēkņu radītos mākslas darbus un padalījās ar “Alūksnes un Malienas Ziņām.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.