Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ekonomikas ministre Ilze Indriksone šodien darba vizītē apmeklēs Alūksnes novadu

Ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA) šodien darba vizītē apmeklēs Alūksnes novadu, lai ar uzņēmējiem un novada vadību pārrunātu aktuālos uzņēmējdarbības konkurētspējas un cilvēkkapitāla attīstības veicināšanas jautājumus, aģentūrai LETA pavēstīja Ekonomikas ministrijā (EM).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt ar Ernsta Glika Alūksnes valsts ģimnāzijas skolēniem ministre runās par STEM priekšmetu nozīmi nākotnes karjeras veidošanā.

“Ilgtspējīgai ekonomikas izaugsmei un transformācijai nepieciešams ne vien panākt uzņēmumu straujāku konkurētspējas celšanos un inovācijas kapacitātes palielināšanu, kas radīs gan jaunas un labi apmaksātas darba vietas, gan veicinās mērķtiecīgu investīciju piesaisti, bet arī nodrošināt augsti kvalificētu darbaspēku produktīvām nozarēm. Lai to panāktu, ir nepieciešama koordinēta sadarbība ar uzņēmējiem un pašvaldībām,” norāda Indriksone.

Ar Alūksnes novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Dzintaru Adleru (JV), pašvaldības pārstāvjiem un uzņēmējdarbības speciālistiem ministre pārrunās darbaspēka, mājokļu pieejamības un infrastruktūras jautājumus, kā arī iepazīsies ar novada ekonomisko aktivitāti un plānotajiem attīstības projektiem uzņēmējdarbības vides uzlabošanai un tūrisma veicināšanai reģionā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vizītes ietvaros ministre apmeklēs vienīgo koka ēveļskaidu plātņu ražotāju Baltijas valstīs, uzņēmumu “Cewood”, kas pērnā gada nogalē noslēdza līgumu EM jaunajā atbalsta programmā lielo investīciju projektu īstenošanai un šobrīd novadā paplašina darbību, veicot ieguldījumus tehnoloģisko procesu ieviešanā un jaunas ražotnes izveidē. 

Tāpat ministre viesosies vietējā ģimenes šūšanas uzņēmumā “Linden”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.