Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Darbu uzsācis sporta darba organizators

No 11. jūlija darbu Alūksnes novada pašvaldībā sporta darba organizatora amata pienākumus sācis pildīt alūksnietis Guntis Kozilāns. Viņš bija viens no desmit pretendentiem, kuri pieteicās uz šo amata vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar pieredzi

Pašvaldība bija izsludinājusi sporta darba organizatora vakanci, un tai pieteikties varēja ikviens interesents, kas atbilda amata prasībām. Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektors Ingus Berkulis laikrakstam stāsta, ka G. Kozilāns šim amatam no desmit pretendentiem izraudzīts tādēļ, ka viņam bija pieredze pašvaldības darbā (G. Kozilāns savulaik bija pašvaldības aģentūras “Spodra” direktors – red.), viņš pārzina ne tikai pilsētas, bet visa Alūksnes novada teritoriju, kas arī turpmāk būs viņa darba lauks, tāpat Guntim ir pieredze dažādu sportisko aktivitāšu organizēšanā, un viņš darbu varēja uzsākt nekavējoties. “Šo nosacījumu kopums bija noteicošais sporta darba organizatora amatā, jo mums nav sporta darba nodaļas, bet viena persona, kura šo darbu veic. Kā smejos, ja nepieciešams, tad karogi uz sacensību vietu jāved tagad un tūlīt,” ne bez humora saka I. Berkulis.

Pienākumu apjoms plašs

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai gan G. Kozilāns strādās Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolā, pašlaik viņa darba vieta atrodas Dārza ielā 11, Alūksnē, pašvaldības administratīvajā ēkā. “Līdzko atklās jauno sporta centru, sporta darba organizatora darba vieta būs tur. Bet viņa darba pienākumos ietilps sporta darba organizācija visā novadā, sporta skolas un sporta centra menedžments, kurā ietilps sporta centra pieejamības nodrošināšana jebkuram novada iedzīvotājam, viņa pārraudzībā būs arī ziemas sporta centrs “Mežinieki”, sporta stadions Pilssalā un arī jauniešu veloparks, ko vēl tikai būvēs. Gunta pienākums būs arī dalība Alūksnes novada sporta darba stratēģijas plānošanā, ko pašvaldībā jau esam uzsākuši un pabeigsim līdz šī gada beigām, iezīmējot virzienus un svarīgākos sporta pasākumus visā novadā,” atklāj I. Berkulis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.