Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Darbu sāk jaunā iestāde – Veclaicenes un Ziemera pagastu apvienības pārvalde

No šodienas saskaņā ar Alūksnes novada domes lēmumu darbu sāks Veclaicenes un Ziemera pagastu apvienības pārvalde, kas izveidota kā jauna iestāde, reorganizējot divas pašvaldības iestādes – Veclaicenes pagasta pārvaldi un Ziemera pagasta pārvaldi – un apvienojot tās vienā, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauno iestādi vadīs veclaiceniešiem un ziemeriešiem jau pazīstamā Iveta Vārtukapteine, kura līdz šim vadīja Ziemera pagasta pārvaldi un vairākus mēnešus šī gada nogalē bija arī Veclaicenes pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāja, bet no 2010.gada līdz 2019.gadam viņa vadīja arī Veclaicenes un Jaunlaicenes pagastu pārvaldes.

Pārvaldes vadītāja Veclaicenes pagastā strādās un iedzīvotājus pieņems katru otrdienu un trešdienu no plkst.8.30 līdz 16.30, nepieciešamības gadījumā ar pārvaldes vadītāju var sazināties pa tālruni 29 379 590, e-pastu “iveta.vartukapteine@aluksne.lv” vai jauno pagastu apvienības pārvaldes e-pastu “vzpap@aluksne.lv”.

Savukārt pārvaldes vadītājas prombūtnes laikā Veclaicenes pagastā apmeklētājus pieņems Veclaicenes bibliotēkas vadītāja Maija Bleiferte, bet Ziemera pagastā – Māriņkalna bibliotēkas vadītāja Rudīte Jaunzema.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagastu apvienības pārvaldes juridiskā adrese būs Ziemera pagastā, bet pakalpojumu sniegšanas vietas – abos pārvaldes teritorijā esošajos pagastos. Tāpat kā līdz šim Veclaicenes un Ziemera pagastos strādās arī pārvaldes struktūrvienības, proti, Māriņkalna bibliotēka, Veclaicenes bibliotēka, Veclaicenes tautas nams, Māriņkalna tautas nams.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.