Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Darbu meklējošos jauniešus aicina pieteikties pasākumam “Digitālais darba speed dating”

Jaunieši, kuri meklē darbu, aicināti pieteikties pasākumam “Digitālais darba speed dating”, kura laikā būs iespējams aprunāties ar pārstāvjiem no vairākiem Latvijā zināmiem uzņēmumiem, vēsta aģentūra Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mēneša beigās, 24.februārī, gaidāmā pasākuma darba piedāvājumu tēma ir “Pārdošana un klientu apkalpošana”. Jauniešiem tiks dota iespēja individuāli aprunāties ar pārstāvjiem no tādiem Latvijas uzņēmumiem, kā “Tele2”, “Bite Latvija”, “SEB banka” un citiem.

Pasākuma koncepts paredz, ka dalībnieks pieslēdzas darba “speed-dating” norises platformai un pēc iepriekš nosūtīta grafika virtuāli satiek viņa pieteikumam atbilstošo uzņēmumu pārstāvjus. Katrai tikšanās reizei ir ierobežots laiks – četras minūtes, lai neformālā gaisotnē, īsi un kodolīgi jaunietis atstātu labāko iespaidu uzņēmuma pārstāvim, tajā pašā laikā saprotot, vai viņu interesē darbs konkrētajā uzņēmumā.

“Ceru, ka šis pasākums ieskicēs jaunās darba tirgus tendences attālinātajam darbam, kā arī būs viens no pirmajiem vēstnešiem tam, ka nodarbinātība Latvijā lēnām, bet atgriežas pozitīvākās sliedēs,” pauda pasākuma organizatora – platformas “Visas iespējas” – veidotājs Gustavs Mārtiņš Upmanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šis būs sestais darba “Speed-dating” pasākums, kuru rīko “Visas iespējas”, kā arī otrais šāds pasākums, kas tiek rīkots tiešsaistē. Pasākuma organizatori secinājuši, ka iepriekšējos gados gandrīz katrs otrais pasākuma dalībnieks ticis aicināts uz darba interviju. Tāpat vidēji divi no trim uzņēmumiem aicināja pasākumā satikto darba meklētāju uz interviju.

Pasākums notiks attālinātā formā 24.februārī, bet pieteikšanās ir iespējama līdz 15.februārim. Uzņēmumu pārstāvji dalību var pieteikt līdz 12.februārim. 

Pasākumu organizē jauniešu iespēju platforma “Visas Iespējas” sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Attēlam ilustratīva nozīme/ Pexels.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.