Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Bezmaksas iespēja lauksaimniekiem

SIA “ZAAO” (ZAAO) piedāvā klientiem pieteikt lauksaimniecībā izmantotā iepakojuma bezmaksas savākšanu no saimniecības adreses. Šis pakalpojums pieejams arī Smiltenes novada iedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Klients var arī pats nogādāt lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu neierobežotā daudzumā uz reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru “Daibe” vai ierobežotā daudzumā līdz 5 kubikmetrus vienā reizē uz kādu no EKO laukumiem,” informē sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Leimane, piebilstot, ka EKO laukumos pieņem HDPE kannas un big-bag maisus.

Uzņēmums gan vērš uzmanību, ka lauksaimniecības iepakojums jānodod atbilstošā kvalitātē, kam pievērš lielu vērību. Ja iepakojums nav prasītajā kvalitātē, kā arī, ja tiek nodotas šņores un sieti, tad par materiālu nodošanu piemēro sadzīves atkritumu nodošanas maksu. Klienta adresē iespējami tikai bezskaidras naudas norēķini.

“Lauksaimniecībā izmantotais iepakojums no klientu adresēm tiek vākts ar presmašīnu vai automašīnu ar hidromanipulatoru. Lūgums ievērot materiāla savākšanas vietas ierīkošanas prasības – tai jābūt viegli pieejamai specializētajam transportam, maksimāli sausai, nedrīkst atrasties zem koku zariem un elektrības vadiem,” skaidro Z. Leimane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tālrunis pieteikumiem un plašākai informācijai 64281250 vai 26515556.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.