Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Autoceļa Alūksne-Liepna posmā no Malienas līdz Liepnai notiek seguma atjaunošana

Ceļš uz Liepnu/ attēlam ilustratīva nozīme/ Foto: Līga Vīksna

Valsts ceļu tīklā noris intensīva būvdarbu sezona, remontdarbiem notiekot 117 ceļu posmos, līdz ar to autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, “Alūksniešiem.lv” informēja VSIA “Latvijas valsts ceļi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Tallinas šosejas (A1) posmā no divlīmeņu krustojuma ar Vidzemes šoseju (A2) līdz stāvlaukumam pie Pulksteņezeram ieviestas visas projektā paredzētās satiksmes organizācijas izmaiņas. Autovadītāji aicināti sekot ceļazīmēm un nepārkāpt ceļu satiksmes noteikums, īpaši nogriežoties pa kreisi Tallinas šosejas krustojumā ar pievedceļu Gaujas tiltam un ar reģionālo autoceļu Rīga-Carnikava-Ādaži. Tāpat šī ceļa mērošanai jāplāno papildu laiks.

Uz Tallinas šosejas (A1) posmā no Zvejniekciema līdz Duntei ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, vienā posmā satiksmi organizē ar luksoforu, un posma šķērsošana var prasīt 25 minūtes.

Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Smiltenes pagrieziena līdz Grundzālei notiek seguma atjaunošana, divos posmos satiksmi organizē ar luksoforu, ieviests ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h, un remontposma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Stalbes līdz krustojumam uz Kūdumu (V286) ieviests viens luksoforu posms, kā arī ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 30 minūtes.

Liepājas šosejas (A9) posmā no Skrundas līdz Kalvenei trīs posmos novietots luksofors, bet ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h. Šī posma šķērsošanai nepieciešamas 40 minūtes.

Autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) (A12) posmā no Greiškāniem līdz Rīgas ielai ir četri luksoforu posmi, kā arī ieviests ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h. Posma šķērsošana var prasīt 40 minūtes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13) ceļa segas pārbūves posmā no Rēzeknes līdz Bekšiem ieviesti četri luksofora posmi, un tā paredzamais šķērsošanas laiks ir 30 minūtes.

Autoceļa Tukums-Kuldīga (P121) posmā no Līduma līdz Grenčiem, kur tiek veikti ceļa pārbūves darbi, noteikti ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h, kā arī trijos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem un trijos posmos pa vienu joslu ar priekšrocības ceļa zīmēm. Posma šķērsošana var prasīt 55 minūtes.

Uz autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums (P8) posmā no Turaidas līdz Siguldai trijos posmos satiksme tiek organizēta ar luksoforiem. Kravas transportam būvobjektā braukt aizliegts, savukārt posma šķērsošana var prasīt 55 minūtes.

Uz autoceļa Jēkabpils-Lietuvas robeža (Nereta) (P75) posmā no Dolomīta līdz Viesītei ātruma ir ierobežojumi līdz 50 km/h un 70 km/h, kā arī ieviesti seši luksoforu posmi. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir 50 minūtes.

Autoceļa Jelgava-Dobele (P97) posmā no Jelgavas līdz Šķibei divos posmos satiksmi regulē ar luksoforiem, savukārt ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h. Minētā posma šķērsošanai nepieciešamas 40 minūtes.

Autoceļa Tukums-Auce-Lietuvas robeža (Vītiņi) (P104) posmā no Vaskiem līdz Bikstiem ir ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h, trīs posmos satiksmi regulē ar luksoforu vai to veic satiksmes regulētājs, un posma šķērsošanai nepieciešamas 35 minūtes.

Autoceļa Alūksne-Liepna (P41) posmā no Malienas līdz Liepnai notiek seguma atjaunošana. Ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, ieviests viens luksofora posms, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 45 minūtes.

Autoceļa Smiltene-Velēna-Gulbene (P27) posmā no Vidzemes šosejas (A2) līdz Ūdrupei sākta seguma atjaunošanas defektu novēršana. Vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforu, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, un posma šķērsošanai nepieciešamas 30 minūtes.

Autoceļa Rauna (Vidzemes šoseja)-Drusti-Jaunpiebalga (P29) posmā no Raunas līdz Drustiem notiek seguma atjaunošana, kā rezultātā divos posmos satiksme tiek organizēta ar luksoforu, ātruma ierobežojumi ir līdz 50 un 70 km/h, bet paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 35 minūtes.

Autoceļa Madona-Varakļāni (P84) posmā no Madonas līdz Barkavai notiek seguma atjaunošana, tāpēc noteikti ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h, bet posma šķērsošanas laiks ir 30 minūtes.

Autoceļa Talsi-Dundaga (P125) posmā no Pūņām līdz Dundagai notiek seguma atjaunošana. Posmā ieviesti ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h, vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforu. Posma šķērsošanai nepieciešamas 30 minūtes.

Autoceļa Ķekava-Skaistkalne (P89) posmā no Stelpes līdz Bārbelei viens luksofora posms, ātrums ierobežots līdz 50 km/h, un posma šķērsošana prasīs 25 minūtes.

Sākta autoceļa Dubleva-Cērpene (P46) seguma atjaunošana no krustojuma ar autoceļu Balvi-Viļaka (P35) līdz Egļuciemam. Ieviests viens luksoforu posms, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h. Brauktuves minimālais platums ir trīs metri, bet posma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.