Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Autobraucēju ievērībai: uz Vidzemes šosejas no Raunas līdz pagriezienam uz Smilteni ir septiņi luksoforu posmi

Foto: LV portāls
Attēlam ilustratīva nozīme

Ceļu remontdarbi valstī turpinās 90 valsts autoceļu posmos, tāpēc autobraucējiem ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā. Latvijas Valsts ceļi aicina ieskatīties ceļu remontdarbu kartē LVC mājaslapā www.lvceli.lv, lai sekmīgāk saplānotu maršrutus. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem

 • Uz Vidzemes šosejas (A2):

– virs Līgatnes caurtekas Augšlīgatnē – luksofors un 10 papildu minūtes ceļā;

– posmā no Raunas līdz Launkalnei līdz četriem luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un vairāk par pusstundu ceļā;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– posmā no Launkalnes līdz Smiltenes–Gulbenes (P27) krustojumam līdz trim luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un vairāk par pusstundu ceļā.   

– posmā no Jaunlaicenes krustojuma līdz Igaunijas robežai divos posmos satiksmi organizē ar luksoforiem vai satiksmes regulētāji. Ceļā jāpavada aptuvenu pusstunda.

 • Uz Valmieras šosejas (A3) pie Strenčiem vienā posmā satiksme ar luksoforiem. Jāierēķina 20 minūtes posma šķērsošanai.
 • Uz Daugavpils šosejas (A6):

– posmā no Salaspils līdz Ikšķilei noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un pārmaiņus tiek slēgta viena no divām joslām uz katras no brauktuvēm;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– posmā pie Pļaviņām starp abiem rotācijas apļiem ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, trīs luksoforu posmi un ceļā var paiet 20 minūtes;

– posmā no Līvāniem līdz Stūrišķiem viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 km/h;

uz Daugavpils–Rēzeknes dzelzceļa pārbrauktuves pie Daugavpils satiksme ar luksoforiem un ātruma ierobežojumu 70 un 50 km/h;

– posmā no Teivāniem līdz Kreipāniem pie Daugavpils divos posmos ierīkoti pagaidu luksofori, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Lai izbrauktu, nepieciešama aptuvenu pusstunda.

 • Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme joprojām tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, ātruma ierobežojums 70 km/h. Šajā ceļa būvdarbu posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet vairāk par pusstundu.
 • Uz galvenā autoceļa Jēkabpils–Ludza (A12) posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ir četri ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un 40 minūtes ceļā.
 • Uz galvenā autoceļa Rēzekne–Daugavpils (A13) posmā no Rēzeknes līdz Andronovai ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Remonta posms prasa 20 minūtes ceļā.  

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz reģionālajiem autoceļiem

·         Visvairāk būvdarbu tagad notiek uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96)

 • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108)20 kilometru garajā posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un jārēķinās ar to, ka ceļā tur būs jāpavada 40 minūtes.  
 • Uz autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) 20 km garā posmā pie Gulbenes ir divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 50 km/h – ceļā paies aptuveni 40 minūtes.
 • Uz autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) posmā no rotācijas apļa līdz Aiviekstei ir trīs luksoforu posmi un  ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h. Ceļā paies pusstunda.
 • Uz autoceļa Dūči–Limbaži (P53) posmā no krustojumam ar autoceļu Igate–Intes stacija–Ozoliņi (V130) līdz Limbažiem ir trīs luksoforu posmi un paredzamais remontposma izbraukšanas laiks ir nepilna pusstunda.
 • Uz autoceļa Līvāni–Preiļi (P63) posmā no Līvāniem līdz Rožupei ieviests ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h, tādēļ ceļā jāpavada aptuveni pusstundu.

Uz autoceļa Jēkabpils–Lietuvas robeža (Nereta) (P75) abpus Biržiem ir četri pagaidu luksoforu posmi un ātruma ierobežojumi. Jārēķinās ar pusstundu ceļā.

·       Uz autoceļa Jelgava–Staļģene–Code (P94) posmā no Emburgas līdz Ceļmalniekiem ir divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Ceļā tur paies pusstunda.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.