Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atgādina par ēku numurzīmju uzstādīšanu

Alūksnes novada pašvaldības policijas darbiniekiem no 1. jūnija vasaras sezonā mainījies darba laiks, lai nodrošinātu kārtību publiskajās teritorijās, pasākumos, sekotu līdzi atkritumu apsaimniekošanas prasību ievērošanai un turpinātu kontrolēt ēku numerācijas zīmju izvietošanu Alūksnes pilsētā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vasaras sezonā Alūksnes novada pašvaldības policija darbdienās strādās līdz pulksten 21, bet ar 1. jūniju piektdienās un sestdienās vēl papildus pastiprināti līdz pulksten 2 naktī vai kultūras pasākumu, ja tādi būs, noslēgumam.

“Līdz ar koronavīrusa pandēmijas beigām novadā atsākušies kultūras un sporta pasākumi. Tajos līdz beigām dežurē pašvaldības policijas darbinieki, lai nodrošinātu kārtību. Atgādinu velosipēdistiem, ka jauna pārvietošanās kārtība noteikta Pilssalā. Ikdienā sekojam, kā iedzīvotāji ievēro saistošos noteikumus par zāles pļaušanu savos īpašumos, un, ja tas netiek pienācīgi darīts, atgādinām par to,” laikrakstam stāsta Alūksnes novada pašvaldības policijas priekšnieks Ardis Tomsons.

Numura zīmes – obligātas

Klupšanas akmens alūksniešiem ir numerācijas zīmes, kas jāuzstāda pie mājām. “Esam novērojuši, ka numerācijas zīmes ir piemirsies uzlikt atpakaļ tiem iedzīvotājiem, kuri savas dzīvojamās mājas ir remontējuši vai krāsojuši fasādi. To tāpat nav pie daudzām citām ēkām pilsētā, bet jo īpaši pie mājām mazdārziņu teritorijā “Kalnadruvas” un “Sīļi”, uz kuriem tāpat attiecas Alūksnes novada pašvaldības saistošie noteikumi “Par kārtību, kādā izvietojamas un noformējamas ielu nosaukuma plāksnes, ēku numura (nosaukuma) zīmes Alūksnes novadā”,” stāsta A. Tomsons. Viņš norāda, ka pašvaldības aģentūra “Spodra” vairs nesniedz numura zīmes izgatavošanas un izsniegšanas pakalpojumu, tas ir pašu namīpašnieku ziņā. “Numura vai nosaukuma zīmes izgatavošanu var pasūtīt klātienē SIA “Vidzemes papīrs” veikalā Alūksnē vai kāda no uzņēmumiem, kas sniedz šādus pakalpojumus, interneta vietnē,” saka A. Tomsons.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

UZZIŅAI

• Ēkas numura (nosaukuma) zīmei jābūt izgatavotai atbilstoši Alūksnes novada pašvaldības saistošo noteikumu 4. un 5. pielikumā noteiktajam paraugam.

• Tajā jānorāda ielas nosaukums un ēkas numurs vai nosaukums.

• Var norādīt arī ziņas par īpašuma piederību:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– īpašnieka vārda pirmo burtu un uzvārdu;
– juridiskas personas nosaukumu;
– ēkas piederību norādot kā privātīpašums, kopīpašums, pašvaldības īpašums vai valsts īpašums.

AVOTS: ALŪKSNES NOVADA PAŠVALDĪBA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.