Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ar individuālu pieeju katram skolēnam

Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskola ir viena no divām lauku skolām Alūksnes novadā, kas izglītības sistēmas reorganizācijas procesā netika likvidēta un 2023./2024. mācību gadā piedāvās iegūt pamatizglītību. Ar tās direktori Ilonu Kazimirjonoku tikos divas nedēļas pirms 1. septembra, lai pārrunātu, kā skola sagatavojusies uzņemt bērnus, kas tajā mainījies izglītības reformas laikā.
“Priecājamies, ka bērniem varam piedāvāt kvalitatīvu izglītību. Nesen skola veiksmīgi izgāja akreditāciju, tādēļ tomēr gribu noliegt nereti izskanējušus apgalvojumus, ka lauku skolās piedāvātais izglītības līmenis ir zemāks nekā pilsētās. Varam atļauties individuālāku mācību procesu, kas bērniem palīdz veiksmīgāk apgūt vielu,” saka I. Kazimirjonoka. Skola ir gatava sākt jauno mācību, palikuši vien telpu sakārtošanas darbi. Direktore slavē pedagogus un tehniskos darbiniekus, kuri vienmēr ir gatavi koncentrēties darbam, cits citu atbalsta, lai varētu strādāt sazobē, kā zobratiņš.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.