Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ar 1. novembri rīkos informatīvās dienas

Foto: pixabay.com

Jaunu pieeju no 1. novembra lauksaimnieku informēšanai par jaunā plānošanas perioda nosacījumiem dažādu atbalsta veidu saņemšanā ieviesis Lauku atbalsta dienests (LAD). Pirmā informatīvā diena notiks jau 3. novembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dienesta klientu apkalpošanas centru telpās katru nedēļu ceturtdienās notiks informatīvās dienas, kuru laikā speciālisti stāstīs par nosacījumiem atbalsta saņemšanai no 2023. gada. Ikviens lauksaimnieks ir aicināts ceturtdienās apmeklēt LAD klientu apkalpošanas centrus un pārrunāt jautājumus, kā pareizi saimniekot savā saimniecībā, lai varētu saņemt platību maksājumus, piemēram, ilgtspēju sekmējošo ienākumu pamatatbalstu, agrovides maksājumus, ekoshēmu atbalstu un citus,” norāda Lauku atbalsta dienestā.

No 2023. gada izmaiņas ir ļoti būtiskas, tāpēc LAD aicina lauksaimniekus jau tagad interesēties un noskaidrot, kādas prasības būs jāievēro. Pirmā informatīvā diena notiks šā gada 3. novembrī. Lai varētu precīzāk sniegt informāciju par konkrēto saimniecību, LAD aicina lauksaimniekus iepriekš pieteikt savu vizīti, zvanot pa tālruni 67095000.

Sīkāku informāciju par izmaiņām, kas novada lauksaimniekus sagaida no 2023. gada, iespējams saņemt arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā Alūksnes birojā, kas atrodas administratīvās ēkas 1. stāvā darba dienās, darba laikā, norāda biroja vadītāja Viola Kaparšmite.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.