Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Apē vecāki dokumentus varēs iesniegt arī elektroniski

Foto: pixabay.com

Lai iespēju robežās atvieglotu Apes novada daudzbērnu ģimeņu izglītojamajiem izglītības ieguvi pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs (mūzikas, mākslas un sporta izglītības programmās), Apes novada dome oktobra sēdē grozīja noteikumus ļaujot dokumentu apliecinošos dokumentus iesniegt arī elektroniski.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sēdē deputāti pieņēma lēmumu izdarīt Apes novada domes 27.08.2020. lēmumā Nr.141 “Par materiāla atbalsta sniegšanu izglītojamajiem no Apes novada daudzbērnu ģimenēm” (turpmāk – lēmums) grozījumu, nosakot, ka atvieglojumu saņemšanai vecāki vai bērnu likumiskie pārstāvji ar iesniegumu un  dokumentu, kas apliecina izdevumus, vēršas Apes novada pašvaldībā klātienē vai iesniedz iesniegumu un  dokumentu, kas apliecina izdevumus, elektroniski, nosūtot tos uz e-adresi administracija@ape.lv līdz katra mēneša 20.datumam.

Jautājumu domes sēdē aktualizēja, jo bērnu vecāki bija norādījuši, ka nevar pagūt iesniegt dokumentus, lai saņemtu atmaksu. Vecāku ierosinājums bija pagarināt iesniegšanas termiņu, piemēram, ļaujot attaisnojošos dokumentus iesniegt reizi ceturksnī. Grāmatvedība ierosināju neatbalstīja. Taču tika raksts risinājums dokumentus iesūtīt elektroniski.

Apes novada daudzbērnu ģimenēm tiek kompensēta maksa par profesionālās ievirzes izglītības ieguvi, kuru bērni 2020./2021.mācību gadā apgūst vispārējo izglītību Apes novada izglītības iestādēs un apmeklē profesionālās ievirzes izglītības iestādes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.