Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksniešus aicina piedalīties konkursā “Laimes uzlīme”

Ikvienu Alūksnes novada un pilsētas iedzīvotāju, kurš ir gatavs dalīties ar pozitīvām un uzjautrinošām idejām, kas liks pasmaidīt arī citiem, Ekonomikas un kultūras augstskola aicina piedalīties konkursā un radīt “Laimes uzlīmi”! Konkursa mērķis ir radīt oriģinālu uzlīmi, uz kuru paskatoties ikviens vēlēsies pasmieties un pasmaidīt vai pielīmēt pie datora vai ledusskapja. Konkurss notiek projekta “Laimes sezona” ietvaros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedalīties konkursā ir pavisam vienkārši – tikai elektroniski jāuzzīmē laimes uzlīmes dizains un fails ar zīmējumu (JPG vai PNG formātā) līdz 18. novembrim jānosūta uz laimessezona@augstskola.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, vecumu un pilsētu, kurā dzīvojat.

Konkursa organizatori aicina nebaidīties izkāpt ārpus rāmjiem un iekļaut uzlīmes dizainā pozitīvas, jautras un uzmundrinošas idejas. Radošāko ideju autori saņems ikdienā noderīgas balvas no augstskolas. Kopumā projekta “Laimes sezona” ietvaros notiek arī ekspertu vieslekcijas, semināri un meistarklases, uz kurām aicināts ikviens interesents. Šogad lekcijās tiek diskutēts arī par finanšu pratības ietekmi uz laimes sajūtu un neizdegšanu darbā.

“Projektu aizsākām pērn, pandēmijas laikā, kad sabiedrības dienaskārtībā aktīvāk sāka parādīties jautājums par mentālo veselību un rūpēm par to. Redzot lielo interesi, secinājām, ka projektam jāturpinās arī šogad. Ja pērn interesenti iesūtīja savus zīmējumus, kā arī laimes receptes, šogad esam aicinājuši dalīties ar idejām uzlīmju formātā,” norāda projekta idejas autore, Ekonomikas un kultūras augstskolas rektore Dr.oec., asociētā profesore Oksana Lentjušenkova.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.