Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novada pašvaldības dome ieceļ amatā izpilddirektoru

Foto: Sanita Spudiņa

28. oktobrī Alūksnes novada pašvaldības domes sēdē pašvaldības izpilddirektora amatā deputāti iecēla Ingu Berkuli, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Spudiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ingus Berkulis darba tiesiskās attiecības izpilddirektora amatā uzsāks nākamajā darba dienā, kad tiks izbeigtas darba tiesiskās attiecības ar Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektori Janīnu Čugunovu.

Saskaņā ar likuma “Par pašvaldībām” 68. pantu pēc domes priekšsēdētāja priekšlikuma dome ieceļ izpilddirektoru, kas pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā ir atbildīgs par pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību darbu. Domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers pašvaldības izpilddirektora amatam izvirzīja vienu kandidātu – Ingu Berkuli, nerīkojot konkursa pieteikšanos šai amata vietai.

– Virzīju Ingu Berkuli izpilddirektora amatam, ņemot vērā viņa lielo pieredzi pašvaldības darbā. Dažādās pašvaldības darbības jomās viņš ir strādājis kopš 1999.  gada, viņam ir laba izglītība un ļoti lielas darba spējas. Uzskatu, ka Ingus Berkulis spēj veiksmīgi strādāt šajā amatā, – norāda Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Ingus Berkulis

No deputātiem izdalītajām 13 vēlēšanu zīmēm visas tika atzītas par derīgām un balsošanas rezultātā “PAR” I. Berkuli nobalsoja 13 deputāti, līdz ar to par Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektoru iecelts Ingus Berkulis. Divi deputāti, kas sēdē piedalījās attālināti, balsojumā nepiedalījās.

Domes deputāti vienlaikus arī lēma atļaut I. Berkulim savienot Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektora, pašvaldības Iepirkumu komisijas priekšsēdētāja amatus un valdes locekļa amatu biedrībā “Dzīvojam Mārkalnei”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.