Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novadā klases audzinātājiem lūgts sekot līdzi vai skolēni ir paēduši un informēt sociālo dienestu

Alūksnes novada Izglītības pārvalde aicinājusi klases audzinātājus vērot savus skolēnus un gadījumā, ja tiktu manītas kādas pazīmes par to, ka bērns nav paēdis, tad ziņot sociālajam dienestam, aģentūru LETA informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Pāsa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa norādīja, ka šodien ir pirmā diena, kad mācības notiek attālināti, tādēļ vēl ir grūti spriest par to, kā turpmākajās dienās veidosies situācija.

Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldē informēja, ka līdz šim ir bijuši divi gadījumi, kad cilvēki ir lūguši pārtikas piegādi un tas ticis arī veiksmīgi izdarīts. Iestāde arī pastāstīja, ka viņi ir gatavi nodrošināt ar telpām pašizolācijai, ja tas būs nepieciešams. Protams, ir jāsaprot, ka viss atkarīgs no cilvēku skaita, cik lūgs šīs telpas vai pārtikas piegādi, taču pagaidām sociālo lietu pārvaldē darba apjoms nav būtiski palielinājies.

Pārstāve no sociālā dienesta pastāstīja, ka kopumā cilvēki izturas atbildīgi un lieki neapmeklē iestādi, iesniegumus iesniedz elektroniski un zvana, ja nepieciešama palīdzība. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pāsa stāstīja, ka ir pieteikušies arī vairāki brīvprātīgie, kuri gatavi palīdzēt nepieciešamības gadījumā un izdalīt krīzes pārtikas pakas vai kā savādāk palīdzēt.

Vairāki novada uzņēmēji ir izplatījuši informāciju, kas nodrošinās ar ēdiena piegādi mājās vai darba vietā. Piemēram, kafejnīcas “Ābols”,”Gustiņš”, “Cita opera”, ceļu daļas ēdnīca.

Kā ziņots, no šodienas mācības Latvijas skolās tiek organizētas tikai attālinātā režīmā, ko nosaka valdības izsludinātais ārkārtējās situācijas regulējums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valdība nolēma sākot ar 13.martu mācības skolās un augstskolās organizēt attālināti. Pagājušajā nedēļā bija pavasara brīvlaiks un mācības skolās atsākās pirmdien.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.