Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes auto entuziasti rīko sezonas noslēguma saietu

Foto: no “Marienburg cars” Instagram

Rīt, 24. septembrī no pulksten 11, Alūksnes Kultūras centra stāvlaukumā notiks auto entuziastu saiets, ko organizē vietējā auto domubiedru grupa “Marienburg cars”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kluba vadītājs alūksnietis Jānis Zeltiņš informē, ka rudens saiets ir kluba tradīcija, tādēļ neizpaliek arī šogad. Atsevišķos gados auto pulcēšanos varējām vērot Bānīša svētkos, taču šogad tas notiek atsevišķi, plānojot pašiem savas aktivitātes.

Pasākumā piedalīsies ne tikai “Marienburg cars” kluba pārstāvji, bet arī viesi – zemo auto entuziastu kluba “Low Happens” dalībnieki ar saviem spēkratiem un party bus jeb ballīšu busiņu.

Pasākumā gaidāms arī Apes auto entuziasts Ģirts Gailītis, kurš atrādīs savus sabūvētos trophy raid džipus, paredzēts arī graffity šovs un brīvā tāfele uz auto. Aktivitātes vadīs Esēnija Lielbārde, savukārt “Cita Opera” un Linda Vaivode parūpēsies, lai atnācēji ir paēduši. Sabraukušos autiņus varēs arī novērtēt, balsojot un piešķirot tiem dažādas nominācijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicināti arī citi, kam ir, ko pasākumā parādīt. “Ja tev ir vecs, skaists, zems vai vienkārši īpašs autiņš un to vēlies atrādīt tautai, piesakies un brauc uz saietu!” aicina Jānis Zeltiņš, rosinot meklēt kluba “Marienburg cars” kontaktus sociālajos tīklos.

Auto kluba viens no mērķiem ir autokultūras veicināšana, un arī šajā pasākumā organizatori aicina saliedēties šim mērķim. Parādīt savu vaļasprieku un apskatīt citu veikumu vai varbūt gūt iedvesmu šādam auto priekam.

Ieeja sarīkojumā par ziedojumiem, kas tiks novirzīti novada bērnu veselības uzlabošanai sadarbībā ar Alūksnes un Apes novada fondu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.