Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē – publiskā apspriešana par lokāplānojuma maiņu īpašumam Pils ielā 3

Vakar, 9. septembrī, Alūksnē notika publiskās apspriešanas sanāksme lokālplānojuma teritorijai Pils ielā 3, Alūksnē. Tā izstrādes priekšlikums paredz funkcionālā zonējuma maiņu šajā nekustamajā īpašumā no savrupmāju apbūves uz publiskas apbūves teritoriju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sanāksmi apmeklēja vairāki tuvējo māju iedzīvotāji, kuri aktīvi pauda viedokļus un ierosinājumus, izteica bažas par to, kā teritorija izskatītos nākotnē. Iedzīvotāju viedokļus un izteiktos ierosinājumus varēsiet lasīt “Alūksnes un Malienas Ziņas” 15. septembra laikrakstā.

Portālā www.aluksniesiem.lv jau esam rakstījuši, ka šovasar, 30. jūnijā, Alūksnes novada dome pieņēma lēmumu “Par lokālplānojuma, kas groza Alūksnes novada teritorijas plānojumu 2015. – 2027. gadam, nekustamajam īpašumam Pils iela 3, Alūksnē, Alūksnes novadā, pirmās redakcijas nodošanu publiskai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.

Ar lokālplānojuma pirmo redakciju un citiem ar to saistītajiem dokumentiem var iepazīties pašvaldības mājaslapā www.aluksne.lv sadaļā “Sabiedrības līdzdalība”, kā arī valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv. Savukārt ar izdrukātajiem lokālplānojuma redakcijas materiāliem izdrukas veidā var iepazīties Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 11, Alūksnē, tā darba laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rakstiskus iesniegumus un priekšlikumus var iesniegt personīgi vai pa pastu vēl līdz 17. septembrim Alūksnes novada pašvaldībā Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā, LV-4301, kā arī elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi: dome@aluksne.lv. Fiziskām personām jānorāda vārds, uzvārds, adrese, juridiskām personām – nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese.

Lokālplānojuma izstrādes vadītāja ir Ieva Pārupe, tālr. 26606818, e-pasts: ieva.parupe@aluksne.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.