Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē notiek Nacionālo bruņoto spēku komunikācijas jomas speciālistu apmācība

Foto: Publicitātes

No 28.jūnija līdz 4.jūlijam Alūksnē notiek Komunikācijas speciālista pamatapmācības kurss. Kursa mērķis ir nodrošināt Nacionālo bruņoto spēku Komunikācijas jomas speciālistu – karavīru, zemessargu un civilo darbinieku – pamatapmācību militāri publiskajās attiecībās, civilmilitārajā sadarbībā, darbu ar datiem un izaicinājumiem digitālajā vidē, kā arī sniegt ieskatu veicamajos uzdevumos komunikācijas jomas ietvaros Nacionālo bruņoto spēku un NATO kontekstā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmācībā piedalās 70 karavīri, zemessargi un civilie darbinieki no visām Zemessardzes un Nacionālo bruņoto spēku Regulāro spēku vienībām.

Uzsverot komunikācijas spējas attīstības nozīmi, dalībniekus uzrunāja Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieka vietnieks operacionālajos jautājumos brigādes ģenerālis Georgs Kerlins un Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Egils Leščinskis.

Foto: Publicitātes

Kopā ar jomas profesionālā dienesta karavīriem mācībās kā apmācāmie un kā pasniedzēji piedalās vairāki zemessargi, kuri ir Latvijas vadošie mārketinga, komunikācijas un sabiedrisko attiecību eksperti. Ar kursantiem savā pieredzē un zināšanās dalās pārstāvji no NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra, Aizsardzības ministrijas, Kanādas Bruņoto spēku pavēlniecības Latvijā un ASV karavīri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību uzdevumu veikšanai 3.jūlijā Alūksnē pa ielām un Alūksnes novada ceļiem pārvietosies Latvijas armijas transports un karavīri. Mācību laikā netiks lietoti ieroči, kā arī netiks radīts troksnis un ierobežota iedzīvotāju pārvietošanās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.