Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam “Sudraba zīle”

Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 2. oktobrim pieteikt apbalvošanai ar novada augstāko apbalvojumu “Sudraba zīle” cilvēkus, ģimenes, biedrības, organizācijas, uzņēmumus un citus pretendentus – ikvienu, kura veikums novada un tā iedzīvotāju labā ir sevišķi nozīmīgs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apbalvojuma pretendenti var būt gan novadā dzīvojošas personas, gan personas, kas dzīvo un darbojas citur Latvijā vai ārzemēs, taču kuru ieguldījums Alūksnes novadā ir bijis nozīmīgs ilgākā laika periodā. Tāpat apbalvošanai ar “Sudraba zīli” var pieteikt ģimenes, nevalstiskas organizācijas, uzņēmumus u.c. pretendentus.

Piesakot pretendentu, lūdzam rakstīt iesniegumu brīvā formā, tajā norādot pamatojumu, kādēļ un kādā jomā, jūsuprāt, konkrētā persona būtu jāapbalvo. Lūdzam norādīt iespējami precīzu informāciju par pieteikto personu – vārdu, uzvārdu, nodarbošanos vai ieņemamo amatu. Ja apbalvošanai izvirzāt juridisku personu, jānorāda tās nosaukums un adrese, bet, ja piesakāt personu grupu vai kolektīvu – tā nosaukums un vadītāja vārds un uzvārds.

Pretendentus var pieteikt gan individuāli, gan kolektīvi, pieteikumā norādot arī informāciju par iesniedzēju, lai nepieciešamības gadījumā varētu sazināties. Ar pašvaldības apbalvojumu nolikumu var iepazīties pašvaldības tīmekļvietnē www.aluksne.lv sadaļā Pašvaldība/Dokumenti/Nolikumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumus ar norādi “Pieteikums apbalvošanai ar “Sudraba zīli”” aicinām iesniegt, elektroniski sūtot uz pašvaldības e-adresi vai uz e-pasta adresi: dome@aluksne.lv, pa pastu Alūksnes novada pašvaldībai Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā, LV-4301, vai nogādāt tos personīgi Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 11, Alūksnē. Lai atvieglotu pretendentu pieteikšanu, ir izveidota arī elektroniski aizpildāma veidlapa, kas atrodama saitē: http://ej.uz/Sudraba_zili.

Kopš 2010. gada Alūksnes novada augstākais apbalvojums “Sudraba zīle” piešķirts:

2010. gadā – Andrejam Aleksejevam, Zinovijai un Gunāram Aplokiem, Jānim Baltiņam, Intaram Berkulim, Vilnim Blūmam, Dzidrai Mazikai, Jānim Polim, Agritai Šaicānei, Ivaram Zariņam

2011. gadā – Lidijai Zitānei, Vizmai Dravniecei, Ivaram Hamanim, Viesturam Kazainim, Andrim Kļaviņam, Gunāram Ozoliņam, Gunitai Palejai, Mārai Podkalnei, Raivim Podrezovam, Ilonai Riekstiņai, Anitai Šnikvaldei

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2012. gadā – Evai Aizupei, Intai Aizupietei, Edgaram Bertukam, Lidijai Juksei, Aigaram Peperniekam, Aigaram Steberim,  Zitai Skultei, Aldim Verneram, Gunitai Virkai, Sašam Dišeinam (Sacha Duchaine)

2013. gadā – Ivetai Baltajai-Vanagai, Zigrīdai Ilenānei, Dainai Dubrei-Dobrei, Dzintrai Zvejniecei, Gintam Teterovskim, Ivetai Druvai – Druvaskalnei, Agrim Jermacānam, Imantam Samam, Aritai Prindulei, SIA “Dzīpari S”

2014. gadā – Ilzei Līviņai, Daigai Ozoliņai, Ingai un Uģim Prauliņiem, Renātei Pilipai, Gunāram Kalējam, biedrībai “Astes un Ūsas”, Laivu ģimenei, Uģim Puzulim, Ivaram Tīcam

2015. gadā – Lilitai Spirkai, Rūtai Merkuševai, Dainai Libertei, Ilgvaram Vaskim, Inārai Kravalei

2016. gadā – Edītei Ojai, Natai Meģei, Aivaram Mālniekam, Irēnai Greivulei, Metai Lerhai

2017. gadā – Verai Sedleniecei, Mārai Krieviņai, Aldim Līcim

2018. gadā – Marinai Ramanei, Ausmai Miningai, Vizmai Orlovskai, Inai Perevertailo, Alūksnes Maizes kombināta kolektīvam

2019. gadā – Brigitai Bijonei, Leonīdam Perevertailo, Gustu ģimenei, Laimai Aigarei, Kristapam Kaulakanam

2020. gadā – Idai Zelčai, Anitai Pētersonei, Gunitai un Pēterim Kučikiem, SIA “ABIO”, SIA “FAPS”

2021. gadā – Initas un Leona Ķeseļu audžuģimenei, sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Jaungrēveles”, Velgai Vimbai

2022. gadā – Tomam un Marijai Alleniem, Alvitam Grīvniekam, Mirdzai Kornei, sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Mārkalnas bruģis”, uzņēmuma valdes loceklim Arvim Līcim ar ģimeni.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.