Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties seminārā “Saskarsme ilgtspējīgai organizācijas darbībai”

3.novembrī pulksten 14.00 norisināsies praktiskais tiešsaistes seminārā “Saskarsme ilgtspējīgai organizācijas darbībai”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kādi ir savstarpējās saskarsmes izaicinājumi un ko ar tiem iesākt? Par šiem jautājumiem runās seminārā “Saskarsme ilgtspējīgai organizācijas darbībai”. Semināru vadīs koučs, mācīšanās fasilitatore, pilsoniskās sabiedrības attīstības un neformālās mācīšanās projektu veidotāja biedrībā “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” un nodibinājumā “Alūksnes un Apes novada fonds” Ilze Zvejniece. Seminārs notiks platformā “Zoom” 3.novembrī no pulksten 14.00 līdz 17.00. Semināra laikā dalībnieki tiks aicināti ne tikai klausīties, bet arī praktiski darboties. Pieteikšanās atvērta līdz 1.novembra pulksten 12.00, pēc kā saņemsiet Zoom uzaicinājumu. Te pieteikuma ANKETA .

Cilvēku savstarpējo attiecību kvalitātei ir ārkārtīgi būtiska un bieži vien izšķiroša loma organizācijas darba efektivitātē, mērķu sasniegšanā un ilgtermiņa attīstībā. Apzinot daudzos saskarsmi ietekmējošos faktorus un pavērojot situāciju savā organizācijā, ir iespējams uzlabot organizācijā darbojošos cilvēku kopējo labsajūtu, tādējādi būtiski uzlabojot organizācijas darbību un ilgtspēju. Cilvēkfaktors ir jo īpaši nozīmīgs Latvijas nevalstisko organizāciju sektorā, kur iedzīvotāji lielākoties darbojas brīvprātīgi. Kā saistīta savstarpējo attiecību kvalitāte ar darba motivāciju, jo īpaši brīvprātīgā darba gadījumā?

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.