Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pašvaldības apzināt iedzīvotājus, kuriem nepieciešams atbalsts pārtikas piegādē

Foto: Unsplash/ attēlam ilustratīva nozīme

Latvijas Pasts un mazumtirgotājs ELVI aicina pašvaldības un to izveidotos sociālos dienestus apzināt savā teritorijā esošos iedzīvotājus, kuriem pēc 15.novembra paredzamas problēmas pārtikas un saimniecisko preču piegādē, tādējādi informējot viņus par uzņēmumu izveidoto katalogu pirmās nepieciešamības preču iegādei. Latvijas Pasts sadarbībā ar Elvi izstrādājis projektu, kas paredz pārtikas produktu piegādes klientu dzīvesvietā lauku teritorijās visā Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo pakalpojumu sniedz Latvijas Pasta pieredzējušie pastnieki, kas piegādēm izmanto autotransportu, tādējādi nodrošinot plašu pārtikas sortimenta pieejamību pat visattālākajās lauku adresēs. Īpaši būtisks šis pakalpojums ir Covid-19 laikā, ļaujot saņemt nepieciešamās preces, neizejot no mājām, un sniedzot nepieciešamo servisu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās iespējām un teritorijās, kuru tuvumā nav pārtikas tirdzniecības vietu vai līdz kurām ir garš ceļš, bet reta sabiedriskā transporta satiksme.

“Publiskajā telpā izskanējusi informācija, ka pēc 15.novembra vairāki reģionos esošie veikali, kur nevarēs nodrošināt pārdevējus ar sadarbībspējīgiem sertifikātiem, būs spiestu uz laiku apturēt savu darbību, tādējādi neapskaužamā situācijā nonāks tie iedzīvotāji, kuriem tuvumā vairs neatradīsies tirdzniecības vietas un, lai iegādātos pirmās nepieciešamības preces, viņiem būs jāmēro liels attālums. Lai risinātu izveidojušos situāciju, aicinām pašvaldības aktīvi rīkoties un informēt cilvēkus par Latvijas pasta un ELVI izveidoto projektu, kur ar kataloga starpniecību sev vēlamos ikdienas produktus iespējams pasūtīt un pastnieki tos piegādās vēlamajā vietā,” saka ELVI komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Latvijas Pasts un ELVI 2020.gada nogalē uzsāktā sadarbības projekta rezultātā vienlīdzīgas svaigu produktu saņemšanas iespējas tagad tiek nodrošinātas arī lauku teritoriju iedzīvotājiem visā Latvijā. Produkti tiek piegādāti uz visām adresēm lauku teritorijās, un šo pakalpojumu sniedz Latvijas Pasta pastnieki, kas ikdienā darba vajadzībām izmanto motorizēto transportu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Covid-19 laikā būtiska ir ikviena iedzīvotāja drošība, un īpaši svarīgi tas ir iedzīvotājiem attālās viensētās, no kurām nokļūt līdz tuvākajam veikalam nereti ir problemātiski. Priekšrocības ELVI pārtikas produktu piegādei ar Latvijas Pasta starpniecību ir ātrums un ikviena klienta ērta sasniedzamība, jo Latvijas Pasts darbojas pilnīgi visā Latvijā un pastnieki šo piegādes pakalpojumi profesionāli spēj sniegt ikvienam klientam.

Pasūtīšanai pieejamais pārtikas piedāvājums ir ietverts īpašā katalogā, kas pieejams pie pastniekiem visā Latvijā, kā arī Latvijas Pasta interneta mājas lapā. Lai pasūtītu vēlamās preces no kataloga, klientam jāsazinās ar Latvijas Pasta Klientu centra speciālistiem pa tālruni 67608444. Produkti tiks piegādāti nākamajā darbdienā, ja pasūtījums būs pieteikts līdz plkst.13, bet to piegāde nenotiek brīvdienās un svētku dienās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.