Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina parakstīties Sabiedrības centrā, Dārza ielā 8a

NESEN sižets par alūksniešu protestu pret traumatoloģijas profila pieejamības samazināšanu izskanēja arī televīzijā, kad Alūksnes Invalīdu biedrības biedri un seniori bija pulcējušies administratīvās ēkas laukumā, lai šajā jautājumā paustu stingru savu nostāju.

Alūksnes novada Sabiedrības centrā ikvienam, kuram rūp traumatoloģijas profila pieejamība Alūksnes slimnīcā visu diennakti, vēl joprojām ir iespēja paust savu neapmierinātību par tā samazināšanu ar savu parakstu vēstulē, ko sagatavojusi biedrība “Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” iesniegšanai Veselības ministrijā. Biedrības vadītāja Dzintra Zvejniece atklāj, ka divu nedēļu laikā tika savākts 1021 paraksts, bet vēl joprojām cilvēki iegriežas Sabiedrības centrā, Dārza ielā 8a, Alūksnē, un aicināti to darīt arī turpmāk, lai rakstiski apliecinātu savu viedokli. “Nākot parakstīties, cilvēki bieži vien izstāsta mums savu sāpi. Šajā laikā esam dzirdējuši 300 līdz 400 stāstus par pieredzi, kāda katram bijusi, ārstējoties slimnīcās. Tādēļ uzskatu, ka, veicot būtiskas izmaiņas, kas skar sabiedrību, ir jāņem vērā tās viedoklis,” teica Dz. Zvejniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes Invalīdu biedrības valdes priekšsēdētājs Edvīns Svars Veselības ministrijai un Valsts prezidenta kancelejai jau augustā nosūtīja 282 biedrības biedru parakstītu protesta vēstuli, paraksti pret traumatoloģijas diennakts profila samazināšanu tiek vākti arī Alūksnes Primārās veselības aprūpes centrā jeb poliklīnikā un NBS Kājnieku skolā Alūksnē, kuras karavīriem arī ir būtiski saņemt diennakts palīdzību traumatoloģijā tepat, Alūksnē. Pie iedzīvotājiem vēršas citi brīvprātīgie, piemēram, Invalīdu biedrības pārstāvji un aicina iestāties pret Veselības ministrijas iecerētajām kārtējām reformām Alūksnes slimnīcā, nedomājot par vietējiem iedzīvotājiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.