Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina jauniešus pieteikties “Vides aizstāvības vasaras skolai”

Foto: freepik.com

Pasaules Dabas Fonds aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 25 gadiem pieteikties “Vides aizstāvības vasaras skolai”, kas norisināsies no 16. līdz 18. jūlijam Ķesterciemā.Šo mācību laikā jaunieši praktiski darbosies vides atjaunošanas talkā, dodoties pārgājienā, iepazīs apkārt esošo dabas daudzveidību, gūs ieskatu par šī brīža aktuālajiem vides jautājumiem, vides interešu aizstāvību un attīstīs dažādas prasmes, lai šīs zināšanas pielietotu savā ikdienā un dalītos tajās ar saviem līdzcilvēkiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šīs vasaras skolas ietvaros pieredzējuši vides jautājumu eksperti vadīs nodarbības par dabas kapitālu, aprites ekonomiku, Eiropas Zaļo kursu, vides komunikāciju un pilsoniskās līdzdalības iespējām. Debašu meistarklasē jauniešiem būs iespēja attīstīt kritisko domāšanu un argumentācijas prasmes, lai tagad un nākotnē spētu iedvesmot un pārliecināt arī apkārtējos. Vasaras skola piedāvā iespēju jauniešiem labi un vērtīgi pavadīt laiku dabas tuvumā, iegūstot jaunas zināšanas un prasmes vides aizsardzībā.

Pieteikties vasaras skolai iespējams līdz šā gada 8. jūlijam, aizpildot anketu elektroniski: ej.uz/vasarasmacibas

Dalība vasaras skolā ir bez maksas. Nakšņošanas, sabiedriskā transporta un ēdināšanas (tiks nodrošināta uz vietas) izmaksas dalībniekiem tiks segtas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vides aizstāvības vasaras skola” tiek īstenota projekta “Jauniešu vides izglītība Latvijas sabiedrībā” ietvaros ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu.  Projekta mērķis ir teorētisku un praktisku apmācību veidā izglītot Latvijas jauniešus vecumā no 16 līdz 25 gadiem par videi draudzīgu dzīvesveidu, aktuālajiem vides aizsardzības un vides politikas jautājumiem, lai veicinātu par vidi atbildīgas sabiedrības attīstību un ikdienas paradumu maiņu. Vasaras skolas norisi atbalsta dabīgās kosmētikas zīmols “Madara Cosmetics”.

Par Pasaules Dabas Fondu

Pasaules Dabas Fonds ir Latvijā reģistrēta sabiedriskā labuma organizācija, World Wide Fund for Nature (WWF) asociētais partneris, kas Latvijā darbojas kopš 1991. gada. Pasaules Dabas Fonda misija ir veidot nākotni, kurā cilvēki un daba dzīvo harmonijā. Organizācijas mērķis ir dabas aizsardzība, lai saglabātu ģenētisko, sugu un ekosistēmu daudzveidību, nodrošinātu atjaunojamo dabas resursu nenoplicinošu izmantošanu tagad un nākotnē, palīdzētu samazināt piesārņojumu, dabas resursu un enerģijas izšķērdīgu patēriņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informē: Katrīna Madara Stadgale, Pasaules Dabas Fonda klimata programmas vadītāja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.