Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina atbalstīt Alūksnes novada skolu bibliotēkas

Biedrība “Dramaturgu asociācija” aicina uzņēmējus un citus interesentus atbalstīt sava novada skolu bibliotēkas, uzdāvinot biedrības izdotos trīs lugu krājumus – latviešu autoru jaunākās lugas. Lugu krājumu mērķauditorija – bērni vecumā no 9 gadiem un jaunieši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Valsts piešķirtā finansējuma un pašvaldības līdzfinansējuma skolām pietiek tikai pašam nepieciešamākajam. Skolu bibliotēku pamatuzdevums ir komplektēt tiešos mācību materiālus un līdzekļus, tāpēc daiļliteratūras iegāde paliek vienā no pēdējām vietām. Bieži grāmatas skolotāji iegādājas paši par savu naudu, līdz ar to šāds dāvinājums būtu ļoti vērtīgs,” stāsta biedrības “Dramaturgu asociācija” pārstāve Biruta Zujāne.

Lugu krājumi noderētu kā mācību materiāls gan latviešu valodas un literatūras stundās, gan īstenojot jauno kompetencēs balstīto priekšmetu “Teātra māksla”, gan dažādās ārpusstundu aktivitātēs un interešu izglītības pulciņos. Tāpat akcijas autori uzsver, ka lugu lasīšana veido jauniešos pārliecību, valodas kultūru un spēju strādāt komandā, apgūt dialoga, publiskās uzstāšanās un runas veidošanas prasmes.

Piedāvātais akcijas organizatoru sadarbības modelis ir šāds: uzņēmējs iegādājas grāmatas (vienas grāmatas cena – 8 eiro) un norāda skolu, kuru vēlas atbalstīt. Atsaucoties uz pirkumu, grāmatas tiks nogādātas skolas bibliotēkā. Ja dāvinātājs piekrīt, paredzēta arī publicitāte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Alūksnes novadā atbilstoši skolēnu vecumam lugu krājumi būtu noderīgi piecām skolām, un kopējā summa šai iegādei ir 120 eiro,” informē B. Zujāne.

Vairāk informācijas par biedrību “Dramaturgu asociācija” pieejama mājaslapā “Lugas.lv”. Ja ir interese un vēlēšanās piedalīties akcijā, lūgums sazināties ar – projekta vadītāju Birutu Zujāni: biruta.zujane@gmail.com.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.