Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aģentūru “Alja” turpinās vadīt Māris Lietuvietis

Alūksnes novada pašvaldības aģentūru “Alja” turpinās vadīt Māris Lietuvietis. Mēneša sākumā viņš iesniedza atlūgumu un darba attiecības bija paredzēts izbeigt 31. martā. Šādu lēmumu Alūksnes novada dome pieņēma ārkārtas sēdē, jo kārtējā mēneša sēdē deputāti neatbalstīja darba kārtībā iekļaut papildu jautājumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domes sēdes darba kārtībā bija 35 jautājumi, un tās sākumā domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers rosināja tajā iekļaut vēl astoņus jautājumus. Deputāts Arturs Dukulis papildu jautājumu izskatīšanu neatbalstīja sakot, ka informāciju saņēmis vien iepriekšējās dienas vakarā, nav bijis laika ar tiem iepazīties. Viņš piekrita, ka četri jautājumi varētu būt izskatāmi steidzamības kārtā, bet pārējiem steigas nav. Papildu jautājumu iekļaušanu darba kārtībā neatbalstīja A. Dukulis, A. Fomins, Modris Lazdekalns, atturējās – Druvis Mucenieks un Artūrs Grīnbergs. Nolikums paredz, ka domes sēdē var lemt tikai tos jautājumus, kas iekļauti izsludinātajā sēdes darba kārtībā. Izņēmumi pieļaujami vienīgi tad, ja tam piekrīt ne mazāk kā divas trešdaļas no klātesošajiem domes deputātiem.

Ārkārtas sēdi Dz. Adlers sasauca tās pašas dienas pēcpusdienā ar diviem darba kārtības jautājumiem – par pašvaldības aģentūras “ALJA” direktoru un grozījumu veikšanu amata vietu un atlīdzības sarakstā. “M. Lietuvietis ir atradis darbu citviet, bet kamēr neesam atraduši aģentūrai jaunu vadītāju, atļaujam M. Lietuvietim turpināt darbu aģentūrā, apvienojot to ar jauno darbu. Tas ir pagaidu risinājums. Ilgtermiņā viens cilvēks nevar strādāt divās darba vietās,” laikrakstam skaidro Dz. Adlers.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.