Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

2500 klientiem Alūksnē pazūd elektrība

Redakcija un arī citi akciju sabiedrības (AS) “Sadales tīkls” klienti Alūksnē šodien rīta pusē ilglaicīgi nesaņēma elektroapgādi vai saņēma to ar vairākkārtējiem pārtraukumiem. Kas noticis?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šorīt pulksten 7.50 reģistrēts traucējums elektrotīklā, radot īslaicīgus elektroapgādes traucējumus ap 2500 klientiem Alūksnē – Pils, Apes, Helēnas, Jāņkalna ielas apkaimē. AS “Sadales tīkls” nekavējoties sāka bojājuma lokalizāciju un darbus tā novēršanai, nepilnu 20 minūšu laikā elektroapgāde traucējumā iesaistītajiem klientiem tika atjaunota,” “Alūksniešiem.lv” skaidro AS “Sadales tīkls” Komunikācijas funkcija Ārējās komunikācijas vadītāja Alīna Kozlovska. Tā atjaunojās arī Rūpniecības ielā 7a, taču pēc tam atkal “pazuda”, atkal atjaunojoties tikai ap pulksten 11.30.

“Sadales tīkli” noskaidrojuši, ka elektroapgādes pārtraukumu izraisīja tehnoloģisks traucējums 20 kilovoltu (kV) elektrolīnijā, tas bijis ar pārejošu raksturu, un elektroapgāde gandrīz visiem pārtraukumā iesaistītajiem klientiem atjaunota jau īsi pēc pulksten 8.00.

A. Kozlovska piebilst, ka “Sadales tīkls” visā Latvijā uztur elektrotīklu gandrīz 93 000 kilometru kopgarumā un dažādu ārējo faktoru ietekmē elektrotīklā varot notikt neparedzamas avārijas situācijas. “Bieži to cēloņi ir pasliktināti laikapstākļi – piemēram, vētras un pērkona negaisi, taču bojājumus var radīt arī, piemēram, mitrums un gaisa temperatūras svārstības, kas raksturīgi šī gada siltajai ziemai,” skaidro uzņēmuma pārstāve.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.