Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vai mājaslapa joprojām ir uzņēmuma nepieciešamība?

Mājaslapas joprojām ir neatņemama jebkura uzņēmuma digitālā īpašuma sastāvdaļa. Lai sasniegtu plašāku jaunu klientu loku, rūpētos par savu zīmolu un attīstītu uzņēmuma mārketingu, mājaslapas izstrāde ir nepieciešams process. Ir daudz dažādu platformu un rīku, mājaslapas izstrādes aģentūru piedāvājumu, kas var palīdzēt izveidot lieliskas mājaslapas.

Platformas izvēle

Ļoti svarīgs pirms mājaslapas izstrādes uzsākšanas ir lēmums par piemērotas platformas izvēle. Mūsdienās ir pieejami daudzi tehnoloģiski risinājumi, kas var palīdzēt izveidot mājaslapu, tomēr katrs no tiem var būt piemērots dažādiem uzņēmuma mērķiem. Kādam ir nepieciešama tikai mājaslapa/vizītkarte, kādam informatīva, vēl citam – pilnas funkcionalitātes e-komercijas platforma, kur pārdot produktus.

Ja budžets liek tikt galā ar pašu resursiem, nepiesaistot programmētaju vai dizaineri, tad viegli uztverama platforma var būt šķietami labs risinājums, sevišķi, ja runa ir par pavisam vienkāršu mājaslapas risinājumu. Pastāv vairākas platformas, kas piedāvā jau gatavus elementus – blokus, kas ļauj veidot mājaslapas bez jebkādām programmēšanas vai dizaina izstrādes zināšanām.

Tomēr vienmēr, sevišķi komplicētāku mājaslapu izveides gadījumos, darbā ar jebkuru platformu profesionāļu piesaiste sniedz kvalitatīvāku un drošāku galarezultātu – pilnvērtīgāku nevainojami funkcionējošu mājaslapu.

Atbilstoša funkcionalitāte

Izvērtējot potenciālās platformas, uz kurām veidot uzņēmuma mājaslapu, svarīgi ir pārliecināties, ka šī platforma atbalsta visas nepieciešamās funkcijas. Piemēram, ja plānots izveidot e-veikalu, tad būs nepieciešams integrēt maksājumu procesoru un pievienot produktu katalogu. Ir platformas, kas paredzētas mazākiem e-veikaliem un otrādi, tādas, kas piemērotākas lielākiem veikaliem ar daudziem tūkstošiem produktu vienībām.

Pirms izvēlēties konkrētu platformu, vajadzētu izveidot sarakstu ar visiem obligāti nepieciešamajiem mājaslapas elementiem un funkcijām. Pieredzējušas web izstrādes aģentūras, zinot šo informāciju, spēs vislabāk rekomendēt mājaslapas izveidi uz piemērotākās platformas.

Funkcionalitāte un dizains

Mūsdienu prasībām atbilstoša mājaslapa nav tikai vizuāls elements – tai jābūt gan ar lielisku funkcionalitāti, gan viegli uztveramu interfeisu. Mūsdienīgs dizains var uzlabot pirkumu apjomu vairākkārtīgi. Turklāt, ja mājaslapa būs grūti saprotama vai dažas tās sadaļas uz mazākām ierīcēm nepieejamas, tas var novest ne tikai pie zaudētiem pirkumiem, bet arī zaudējumiem uzņēmuma reputācijai.

Lai nodrošinātu nevainojamu mājaslapas apmeklētāju pieredzi līdz pat pirkuma pabeigšanai, jāņem vērā lietotāju pieredze. Mājaslapas dizains un funkcionalitāte ir būtiski faktori, kas ietekmē tās efektivitāti un lietotāju pieredzi. Lai nodrošinātu augstu mājaslapas kvalitāti, ir svarīgi sadarboties ar pieredzējušiem speciālistiem un izmantot modernus tehnoloģiskos risinājumus.

WD Market ir web izstrādes aģentūra, kas izstrādā plašas funkcionalitātes e-komercijas risinājumus, dažādas sarežģītības mājaslapas un specializējas augstas sarežģītības web projektu izstrādē.

Aģentūra nodrošina pilna cikla projekta izstrādi, sākot ar projekta plānošanu, intuitīvas lietotāja pieredzes radīšanu un mūsdienu dizaina tendenču izmantošanu, kā arī nodrošina ilgtermiņa tehnisko atbalstu pēc projekta izstrādes.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.