Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iesaisties sava novada deputātu darba revīzijā: Uzdod jautājumus ZZS – Arturam Dukulim

Līdz 25. augustam aicinām iesūtīt jautājumus Zaļo un zemnieku savienības Alūksnes novada domē ievēlētajiem deputātiem – Arturam Dukulim, Modrim Lazdekalnam, Jānim Zeltiņam, Druvim Muceniekam, Violai Aijai Kaparšmitei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tālrunis: 26410083;

e-pasts: liga.viksna@aluksniesiem.lv

rakstot portālā www.aluksniesiem.lv jautājumus komentārā pie raksta;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

sociālajos tīklos “Facebook.com” un “Instagram” (mūsu laikraksta un portāla kontos).

Alūksnes un Apes novadu laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” projektu – rakstu sēriju “Alūksnes un Apes novadu pašvaldību deputātu darbības revīzija” līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (8)

 1. ZZS vadoņiem tikai 1 jautājums! Kad tiks savests kārtībā ceļš starp Zeltiņiem un Ilzeni (Jaunzemiem)? Kad bija pēdējās vēlēšanas priekšvēlēšanu aģitācijās konkrēti ZZS līderi ar A. Dukuli priekšgalā solīja, ka ceļš beidzot viņu ievēlēšanas gadījumā tikšot savests kārtībā. Ilzenē ZZS uzvarēja ar nospiedošu pārsvaru, bet no ceļa ne ziņas un ne miņas līdz šai baltai dienai. Vai kauns nav solīt to ko nevar un zina ka nevarēs izpildīt?

 2. Dukuļa kungs!
  Kādēļ netika trasts finansējums Alūksne sporta hallei bērniem un jauniešiem, taču naudas pietiek, lai celtu veselības centru uz privātās zemes?

  Kādēļ netika uzsākta jau atbalstītā, vietu atradusī veselības centra būvniecība uz pašvaldības zemes? Kādēļ tika izvēlēts veselības centru būvēt par lielāku summu?

  Kāds ir veselības centra “biznesa plāns” – kur ir pieejama informācija par to, kā SPA spēs atpelnīt pašvaldības ieguldīto naudu?

  Kādēļ tiek ieguldīta nauda trošu ceļa veidošanā par 165 tūkstošiem un kafejnīcas remontēšanā par 120 tūkstošiem, un no nomniekiem tiek pieņemta nomas maksa 50 eiro mēnesī? Vai šādi pat, par kapeikām, tiek plānots un sagaidāms SPA pienesums pašvaldībai?

 3. Artur Dukuli.
  1. Ja dome uzsāka autoostas pirkšanu, veica novērtējumu, ieguldīja līdzekļus,kāpēc pieļāvat, ka Jūsu vietnieks . pārdot autoostu citai personai?
  2. Piecu baļļu sistēmā kādu novērtējumu Jūs dosiet par savu darbu, kā arī par pārējo ZZS deputātu darbu domē.
  Druvi Muceniek
  Kādu pienesumu Jūs esiet devis, būdams kā deputāts, Alūksnei? Ko taustāmu esat izdarījis? Novērtējiet savu darbu piecu baļļu sistēmā, kādu atzīmi liksiet?
  Modri Lazdekaln, Jāni Zeltiņ, Viola Aija Kaparšmite, kādu atzīmi Jūs liksiet par savu darbu pēc piecu baļļu sistēmas.

 4. Jautājums Dukuļa kungam – lasiju ziņu, ka līdz 2022. gadam būšot asfalts gan uz Liepnu, gan Ilzeni, uz ko protams cerēsim, ka piepildīsies, bet vai un kādus ceļus novadā vēl uz priekšdienām ir domāts asfaltēt?
  Otrs jautājums – vai domes plānos ir beidzot pārvietot bibliotēku uz kādām piemērotākām telpām vai nē?
  Paldies

 5. Labdien!
  Vai Druvis Mucenieks pārstās lietot “Alūksniešu Memes” Facebook lapā kā anonīmu partijas mobingu? Ļoti neglīti, ka komentārus šis indivīds var pateikt tikai aiz anonīmas maskas.

 6. user99890 Druvis Mucenieks noliegs savu darbību memmēs. viņš ir izveidojis šo lapu un ar to lepojas. Kauns par tādiem Alūksnes patriotiem kuri slēpjas zem izdomātiem nikiem

 7. Rakstu sērija “Deputātu revīzija” nekādā gadījumā nav slēpta reklāma kādam no politiskajiem spēkiem – no šā gada jūnija līdz pat decembrim intervēti tiek/vēl tiks visu Alūksnes novada domē un Apes novada domē ievēlēto partiju/vēlētāju apvienību deputāti (sarakstu līderi).
  Viena no sadaļām šo rakstu tapšanā ir lasītāju/vēlētāju uzrunāšana (no laikraksta puses), lai viņi uzdod savus jautājumus deputātiem. Paldies visiem tiem, kuri to ir izdarījuši – gan pie šā raksta ZZS, gan visiem iepriekšējiem, kas jau bijuši. Gaidīsim lasītāju jautājumus arī pārējiem, kurus vēl intervēsim!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.