Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Zeltiņos priecē Lieldienu dekori

Zeltinieši Lieldienas gaida, dekorējot savus māju pagalmus. Tas svētkos nav nekas neparasts, bet pandēmijas gadā pie dekoriem tiek piedomāts īpaši. Līdzīgi pagasta ļaudis darbojās gan Ziemassvētkos, gan valsts svētkos, un bija, ko redzēt. Satikties nevar, tādēļ vismaz jārada prieks garāmejot un garāmbraucot – tā teic sastaptie zeltinieši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašu košumam

“Pašu košumam,” saka zeltiniete Sandra Magaziņa, kuru “Alūksnes un Malienas Ziņas” sastop pārraugām savas komandas darinātos Lieldienu “zaķus” pie daudzdzīvokļu namiem Zeltiņu centrā. Apciemojām arī Lieldienu koku “Dzintaru” mājās, ko darinājusi Larisa Ūsele.

Tāpat zaķi un citi radoši pavasara svētku akcenti redzami pie Laivu, Samu mājām, vesels Lieldienu stāsts ar visu iespējamo Lieldienu atribūtiku izstāstīts pie Vitas Vanagas mājām. Pa šo laiku noteikti ir arī citi, jo pagasta cilvēki iedvesmo cits citu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies zeltiniešiem par radīto svētku sajūtu!

Aicina atrast prieka kriksīti

“Ievērojot visus valstī noteiktos piesardzības noteikumus, aicinām atrast kādu prieka kriksīti Lieldienās Zeltiņos,” aicina Zeltiņu tautas nama vadītāja Gunita Paleja, iepazīstinot ar svētku dienu piedāvājumu. Tāds tiks veidots Zeltiņu sporta un atpūtas parkā pie Zeltiņu tautas nama.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Laukums kļuvis par vietu, kur šī gada garumā gūstam svētku noskaņu. Valsts svētkos to palīdzēja radīt izgaismotās zeltiniešu sētas, Ziemassvētkos – tautas nams, un arī gaidāmajās Lieldienās šajā teritorijā radīsim pavasara svētku noskaņu. 4. aprīlī pie Zeltiņu tautas nama no 11 līdz 16 skanēs svētku noskaņas mūzika. Bērni varēs meklēt Lieldienu zaķa noslēptos Lieldienu kārumus, ripināt līdzi paņemtās krāsotās olas, izšūpoties, lai vasarā odi nekož, foto stūrīšos pie vides objektiem nofotografēties kopā ar ģimeni,” stāsta G. Paleja, piebilstot, ka dekorētā vide būs pieejama arī nākamajā dienā, līdz ar to ir iespēja to apmeklēt bez burzmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.