Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iepazīst – “Mazatklāto Alūksni”

Kaut arī pašlaik pie mums, Alūksnē, ziema vēl spēkojas ar pavasari un vienā mirklī sauli debesīs var nomainīt cīruļputenis, kad zeme ar debesīm kopā griežas, pavasarīgā noskaņojumā šīs nedēļas nogali aicina pavadīt Alūksnes muzejs un multifunkcionālais jauniešu iniciatīvu centrs “PaGalms”(lielisks sadarbības piemērs!), kuri izveidojuši aizraujošu funktierēšanas spēli “Mazatklātā Alūksne”.
Šis piedāvājums ieinteresēja un vakar to arī “vienas mājsaimniecības ietvaros”, ievērojot visus drošības noteikumus, izspēlējām. Lai piedalītos spēlē, viedtālrunī jāielādē aplikācija “Actionbound” (vairāk informācijas un spēles noteikumi – Alūksnes muzeja un “PaGalms” “Facebook.com” kontos).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēles sākumpunkts ir pie Alūksnes Jaunās pils un pie ziņojumu dēļa atrodama afiša ar QR kodu, un tad jau arī pastaiga pa Alūksni var sākties. Spēles organizatori vēsta, ka tā var ilgt no pusotras līdz divām stundām, un tā arī bija, jo pastaigā pa pilsētas ielām pavadījām gandrīz divas stundas, atpazīstot Alūksnes vēsturiskās ēkas un pie tām veicot visdažādākos uzdevumus.
Jāteic, ka spēles organizatori ieguldījuši patiešām lielu darbu, lai pastaiga pa Alūksni izvērstos ne tikai aizraujoša, bet arī izglītojoša un izzinoša, jo, pieļauju, ka spēles dalībnieki uzzinās daudz jauna par Alūksnes ēku vēsturi un tās ieraudzīs no cita skatupunkta.
Tādēļ – saģērbieties silti un dodieties pastaigā pa Alūksnes ielām, izzinot ēku stāstus, vēl šodien un arī rīt, 8. martā, kad būs aktīvs spēles QR kods. Kas zina, varbūt tas izvērtīsies ne tikai par aizraujošu, bet arī par romantisku notikumu, sagaidot šo pavasari.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.