Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sveču dienas pasākums aprūpes centrā “Pīlādži”!

Februāris latviešu kalendārā atzīmēts kā sveču mēnesis un tas iesākas ar Sveču dienu, ko svin 2.februārī. Tā ir diena pašā ziemas vidū , un, gluži kā jebkuriem citiem latviešu tradicionālajiem svētkiem, arī Sveču dienā ir vērts veikt dažādus rituālus veiksmes, laimes, mīlestības, skaistuma un savu spēju vairošanai.1

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieturoties pie tautas tradīcijām, aprūpes centra sociālā rehabilitētāja Rūte Melnūdre un sociālā aprūpētāja Andriana Preimane aicināja centra klientus uz Sveču dienas aktivitātēm. Afiša vēstīja, par šīs dienas tradīcijā. Klientiem patika ticējums, ka šajā dienā daudz jāsmejas un jāēd, to vairākkārt atgādināja arī kopīgajā radošajā darbnīcā. Sveču dienas radošajā darbnīcā piedalījās 12 klienti. Iepriekšējā dienā tika izlietas sveces. Klienti apgleznoja svecīšu trauciņus, kā arī apgleznoja porcelāna krūzītes un apakštasītes. Radošajā procesā skanēja sarunas, smiekli, dziesmas. Ilze Skangale un Līga Helmesa sumināja ar dziesmu jubilāru Kārli Jansonu.

Radošās darbnīcas rezultāts priecēja ikvienu. Uz drīzu tikšanos citās aktivitātēs, tas bija visu klātesošo vēlējums aprūpes centra darbiniecēm!

Ieva Vimba

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto Andriana Preimane

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.