Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Skāde automašīnām, braucot pa atjaunotajiem ceļu posmiem Alūksnes novadā

Ceļa posms: Alūksne-Jaunlaicene

Pēc “Alūksnes un Malienas Ziņas” raksta par atjaunotajiem ceļu posmiem Alūksnes novadā, kas rada lielu neapmierinātību autovadītājiem dēļ “lidojošajām” šķembām, “Alūksniešiem.lv/Alūksnes un Malienas Ziņas” “Facebook.com” platformā bija ļoti daudz cilvēku komentāru, kuru transportlīdzekļi cietuši, pārvietojoties pa šiem nekvalitatīvi atjaunotajiem ceļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sliktāk kā bija

Jau rakstījām, ka rudenī seguma atjaunošana veikta uz autoceļa Litene – Alūksne (P43) posmā no Kāršu purva līdz Alūksnei (8.km – 24,345.km) un ceļa Lucka – Alūksne posmā Alūksne – Jaunlaicene. Pēc virsmas apstrādes liela daļa autovadītāju ir vairāk kā neapmierināti, jo tagad lidojošie akmeņi rada bojājumus transportlīdzekļiem. Zināms, ka pērn aprīļa pēdējos datumos valdība pieņēma lēmumu par papildu finansējumu valsts autoceļiem, kas bija jāapgūst līdz 31. decembrim, jo finansējums bija no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.
[ngg src=”galleries” ids=”86″ display=”basic_slideshow”]

Foto: Atjaunotais ceļš: Lucka – Alūksne posmā Alūksne – Jaunlaicene

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
[ngg src=”galleries” ids=”87″ display=”basic_slideshow”]

Foto: Ceļa posms Litene – Alūksne (P43)

Kā rīkoties, ja nav KASKO?

Atgādinām, ja transportlīdzeklim nav KASKO apdrošināšana, tad, lai saņemtu atlīdzību par bojāto transportlīdzekli, tā vadītājam ir tiesības vērsties pie konkrētā ceļa pārvaldītāja vai tiesā. Šādā gadījumā, lai fiksētu visus ceļu satiksmes negadījuma apstākļus un nodrošinātos ar pierādījumiem, nepieciešams izsaukt Valsts policiju, kas sastādīs ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanas protokolu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk par šo tēmu lasi laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas” 5. februāra numurā vai elektroniskajā versijā šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.