Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Saņem pašvaldības apbalvojumus

Sirsnīgā un emocionālā gaisotnē sestdienas vakarā Alūksnes Kultūras centrā aizritēja Alūksnes novada pašvaldības apbalvojumu izglītībā, uzņēmējdarbībā, kultūrā un sportā un pašvaldības darbā pasniegšanas ceremonija. Tos pasniedza 15 nominantiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Balvu pasniegšanas ceremoniju vadīja un nominantus pieteica Alūksnes Sporta centra vadītājs Guntis Kozilāns, Alūksnes pilsētas sākumskolas skolotāja Agita Līdumniece, Alūksnes novada Kultūras centra direktore Sanita Bērziņa, uzņēmēja Baiba Gusta un Alūksnes novada pašvaldības centrālās administrācijas vadītāja Viktorija Avota. Nominantiem apbalvojumus pasniedza Alūksnes novada pašvaldības priekšsēdētājs Dzintars Adlers un priekšsēdētāja vietnieki Aivars Fomins, Jānis Sadovņikovs un Druvis Tomsons.

2022. gads jau ir pagātnes laiks, tomēr tajā paveiktais ietekmē mūsu šodienu. Novada pašvaldība to novērtē un teica paldies sportistiem, uzņēmējiem, pedagogiem, kultūras ļaudīm un pašvaldības darbiniekiem, kuri dara vairāk nekā pienākums like, kuri domā dedzīgāk un kuru padarītais darbs nes augļus Alūksnes novada attīstībai, uzlabo dzīves kvalitāti, dod iespēju attīstīties cilvēkiem, uzņēmējiem un notikumiem.

Sirdsmieru ar dvēseliski latvisku mūziku šajā vakarā sniedza muzikālā apvienība “Rāmi riti”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.